Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek ballagásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pénteken ballag a barátnőm általános iskolából, és megvagyok hívva a suliba is és utána a vacsorára is. Segítsetek légyszíves mit vegyek neki vagy esetleg készítsek valamit? Arra gondoltam viszek virágot is. Milyet illik? Vagy barátként nem szokás virágot vinni? Köszönöm előre is a válaszokat!
2015. jún. 8. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

fehér rózsa = barátság jele

gerbera = szokásos jól kinéző ajándék virág felénk

legalábbis sztem....


ajándéknak meg... vmi ballagós plüss vagy ilyesmi sztem megteszi.

2015. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél neki plüssös ballagási csokrot meg mondjuk a kedvenc csokiját:) Nem kell túlkomplikálni.
2015. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a virág mellé jöhetne egy könyv, vagy egy csésze, vagy egy parfüm. Ha barátnők vagytok és ha meg is hívtak a vacsorára is, akkor ennyit legalább kéne venni.

Vagy, ha készíteni akarsz valamit: vegyél egy képkeretet, rakd körbe kagylókkal és tedd bele egy közös képeteket. :)

2015. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!