Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szerintetek altalanos iskolas...

Szerintetek altalanos iskolas ballagasra mar durva lenne ez igy?

Figyelt kérdés
Hogy felveszek magassarkut, egy szoknyat, kiruzsozom magam, es kiszempillaspiralozom magam?
2015. jún. 13. 10:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
Attól függ hány éves vagy?
2015. jún. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
15
2015. jún. 13. 10:48
 3/13 anonim válasza:
80%
Hát egy kicsit szerintem durva, mert fiatal vagy.. De talán még ugy elmegy ha nem egy vörös rúzst használsz hanem valami finomabb rózsaszint..Szerintem igy megfelelő lesz a megjelenésed. Bizti csinos leszel :)
2015. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
öreganyám használ már csak rúzst,egy szép csillogó szájfénnyel többet érsz,de nem durva szerintem,csinis leszel
2015. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom, aranyosak vagytok :)
2015. jún. 13. 11:24
 6/13 anonim válasza:
32%
Szia! Én tegnap ballagtam rajtam is szoknya volt,magassarkú,rendessen kivoltam sminkelve és mivel a nyakkendőnk vöröses színű volt ezért vöröses színű rúzst tettem fel:)Szerintem nem durva. Érezd jól magad és ne törődj mások véleményével!:) 14/L
2015. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ, hogy milyen az a magassarkú és mennyire rövid a szoknya, egyébként egyáltalán nem durva, se a rúzs, se a spirál.
2015. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
83%
nyugodtan elmehetsz így.
2015. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

Tényleg nem bántásból írom, csak azért mert jót akarok. 14-5 évesen ez lehet menőnek meg felnőttesnek tűnik, valójában röhejes. Magassarkút vehetsz, ha csak pár centis, ilyen 10 centis eszedbe ne jusson. A rúzshoz meg a komolyabb sminkhez érettség kell. Viccesen néz ki egy kislány kirúzsozva. Igazából nekem még egy húszas évei elején lévő lányon is nevetnem kell, ha rúzs van rajta. Szájfény mehet, szempillaspirál valami nagyon szolidan, de szerintem a legjobban akkor járnál, ha semmit se tennél fel, mások sem fognak.

21F

2015. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem egyáltalán nem gáz. Egyszer ballag az ember az általánosból meg kell adni ennek módját.

Én is tavaly magassarkúban ballagtam és az osztályfőnököm kérte, hogy abban, mivel én kísértem.

2015. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!