Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mindenki azt kapta a ballagásá...

Mindenki azt kapta a ballagására amit szeretett volna? Mit kaptatok? Iphone, Macbook, iPad?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Igen, egy vèkony arany nyaklàncot.
2015. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Egy arany fülbevalót kaptam, nagyon örültem neki.
2015. jún. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
85%

"Iphone, Macbook, iPad?" Annyira tud irritálni amikor valaki ennyire lekezelő és irigy.

Azt kaptam, amit szerettem volna. Egy új telefont, ebédet a családdal és pénzt. :)

2015. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, nagyon provokativ a kerdesed! Attol, mert "a te idodben" ez nem igy volt, nem kene ennyire rosszindulatunak lenned! Fogadjunk, hogy amikor te ballagtal, akkor is volt valami, ami nagyon felkapott volt. Irigykedj, mert a szulok megakarnak adni mindent a gyerekuknek...

Btw az en ballagasom a jovoheten lesz, es valoszinuleg konyvutalvanyt es penzt fogok kapni, meg egy csaladi ebedet. Szoval nem is ugy vagyok felhaborodva, hogy kozbe a fel millios laptop az iroasztalomon fog varni a ballagasom utan... meg lehetett volna ertelmesen is kerdezni.

2015. jún. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Unokaöcsém bonbon csokrot és pénzt kapott. örült neki, a csokit megeszi a pénzt meg elkölti amire akarja.

Biztos nem vettünk volna neki műszaki cikket, mert tuti nem tudnánk eltalálni pont milyet akar ill. talán nálunk is jobban ért hozzájuk:P

Ha akarja összerakja a pénzét és vesz egy nagyobb valamit, vagy elbulizza apránként.

2015. jún. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, egy nyaralást ahova a legjobb barátnőmmel megyünk majd el( belföldön) és egy arany nyakláncot medállal, valamit amit a legjobban szerettem volna, velem volt az egész családom. Nehéz volt kivitelezni, de sikerült szerencsére.
2015. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
64%

Én szüleimnél ez nem szokás. Nem kaptam semmit. Már egy Okj-t is elvégeztem, de most sem kaptam.

Nem is várom el tőlük.

2015. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Csak pénzt kértem ,abból meg vettem telefont, ruhát amit kinéztem meg amit még szerettem volna apróságokat.
2015. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
pénzt és ebédet a családdal. A kapott pénzt pedig hozzáraktam a spórolt pénzemhez aztán vettem belőle egy új gépet, amire már régóta vártam, hiszen a régiben tönkrement az alaplap.
2015. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
23%
Kedves kérdező nem mindenkinek kellenek ilyen ALMÁS fosok!
2015. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!