Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Fiúk ti mit kaptatok a ballagá...

Fiúk ti mit kaptatok a ballagásotokra a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés

Igaz kb. még fél év van a barátom ballagásáig de már most keresek ötleteket.Biztos fog ballagási lapot meg bonbont kapni tőlem de fogalmam sincs milyen maradandót adhatnék aminek örülne. :)

Gondoltam már órára,nyakláncra,karkötőre,S.Oliver gyűrűre.Megfordult a fejemben az is gravíroztatok neki bort.Vagy kap egy nyakkendőt.Bár ennek nem hiszem hogy örülne.Esetleg ha gravíroztatnék neki egy ezüstkanalat vagy sörös korsót?

20/L


2015. aug. 1. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
sztem egy cabrio BMW-nek tuti nagyon örülne, emlékezetes lenne. + egy farokgyűrű és 10 csomag óvszer. ez így klassz összeállítás, hidd el.
2015. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én órát és Playboy parfümöt vettem neki :)

(iskolai ballagására)

2015. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már évek óta szeretnék egy Egy gyűrűt a gyűrűk urából, de sose jutottam el hogy vegyek egyet magamnak. Nem arany, nem ezüst csak egy teljesen alap, sima gyűrű. Annak örülnék.
2015. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Ha veszel neki egy tárgyat,ruhát,parfümöt és nem jön be neki akkor mi van? Tegyen úgy mintha tetszene? Bort meg gyűrűt az anyja is vehet,de egy kiadós popsizás vagy mélytorkozás + lenyelés úgy,hogy végig a szemébe nézel,na az nagy élmény lesz neki!



37/Kan

2015. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Elvitt lovagolni. :P
2015. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a 4-es megmondta a tutit! sztem egy is egy felejthetetlen mélytorok az aztán brutális ajándék!! emlékezni fog rá.
2015. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én egy nyomdában készült 'füzetet' készítettem neki, ami a sulis haverjairól és róla készült képeket foglalja magában :)
2015. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mit szeret! De szerintem egy kisseb ajándéknak is nagyon-nagyon örülne!
2015. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!