Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Lányok szerintetek mit vegyek...

Lányok szerintetek mit vegyek a barátnőm ballagására? 16F

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 16:12
1 2
 11/17 anonim válasza:
3x2literes kőbányait!Tuti bandlót fog ha megissza :)
2016. jan. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Szerintem egy csokor szép virág, meg valamilyen szép ékszer :) Karkötő,nyaklánc, ilyesmi.
2016. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Felszínesség.Drágáim ha valakinek Iphone kell,majd megveszi maganák.Ilyen hülye,felszínes szaralakokat mint ti...!!!


Kérdezd már meg ki nem örülne egy Iphone 6 Snek pl? Én se szeretem,de eladnám pár száz ezer Forintért! Attól h te csöves vagy,és nálatok nem ilyenek az ajándékok csak 1-1 csoki,attól nem hülyeség

2016. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 tiburtius1 válasza:
Most akárcsöves akár nem, te egy kretén vagy. Az oké, hogy mindenki örülne egy iphone-nak, de milyen dolog az már, hogy nagyobb értékű ajándékkal túl licitáljuk a szülőket. Mert ugyebár nem tudni, ők nem terveznek e hasonlót. Azon az eszközön kívűl úgy vélem a virág, lufi, és csoki valóban jó ötlet. Még talán az ékszer is bele fér, esetleg ilyen medálos vacak képpel.
2016. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Vegyél neki egy csokor rózsát, esetleg jól látható helyen, de rejts el benne egy ékszerdobozt, egy fülbevalóval vagy valami karkötővel. Ne vegyél neki aranyat, szerintem felesleges, én a barátomtól a fél éves évfordulóra kaptam egy pár ezüst, köves fülbevalót, 3000 ft-ért már lehet nagyon szépeket kapni, és nem is bizsu.


"ki nem örülne egy Iphone 6snek?"

Hát képzeld, én most nem feltétlenül örülnék neki, ha ilyet kapnék a barátomtól. Ha a szüleimtől kapnám, annak örülnék, de a barátomtól valami személyesebbet szeretnék, nem ilyesmit. Majd ha már együtt lakunk, és nagyon régóta együtt vagyunk, akkor vehet ilyeneket, de minek költsön egy srác százezreket 16 évesen a barátnőjére?

2016. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Felszínesség.Drágáim ha valakinek Iphone kell,majd megveszi maganák.Ilyen hülye,felszínes szaralakokat mint ti...Ballagásra amúgy se illik,legalábbis nem szoktak telefont venni csak mondom


Jó helye vagy attól h neked nincs ilyenre pénzed más símán vehet másnak Iphonét! Max ha nem tetszik neki eladja 100 rugóért ... Jobb mint ha tőled kapnék egy pulcsit

2016. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Istenem-.-" Szánalmasok vagytok!Képzeld nekem a szüleim mindent megadnak,ha Iphone-ra van szükségem akkor azt is.Te vagy a csöves,hogy ilyeneket irkálsz.Ne haragudj,de szerintem nem ballagásra való egy telefon.Másra is megkaphatná.Szóval ne pofázz feleslegesen,mert alád rugdosok kicsikém:) Ő tanácsot kért,én válaszoltam,és ha mégegyszer a szüleim,vagy bárkit szidsz,komolyan megkereslek és megbánod hogy szóltál.Látszik,hogy téged senki sem szeret,a szüleid is gyereket vártak,de te jöttél.Szóval szálljál le rólam K?K!! Különben megdobállak pár Iphone-nal.(érezd a szarkazmust,már ha tudod a jelentését,tudood 10 évesen nem nagyon lehet,legalább is az agyi szinted szerint)
2016. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!