Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit szokás/lehet adni ballagás...

Mit szokás/lehet adni ballagásra egy távolni rokonnak?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 22:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Kepeslap esetleg valami aprosag mint pl csoki

Vagy ha lany akkor ekszert is vehettek neki

2016. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
pénz
2016. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Hát távoli rokonnak nem szokás ballagásra semmit ajándékozni, a távoli rokonokat meg sem szokták hívni.
2016. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
pénzt esetleg mellé jellképes óra toll
2016. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Virág, ami az alap. Ezt kiegészítve pénzzel, vagy ékszerrel/ajándékkal.
2016. márc. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Pénzt. Az apró, haszontalan porfogóknak senki se örül. Az ékszer meg lutri, pláne olyan valakinél akit nem ismersz jól, nem tudod mi tetszik neki.
2016. márc. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg, mennyire tavoli rokon, es hogy a ballago honnan ballag eppen :)

En egy kozepsulis ballagonak: viragot, csokoladet, kepeslapot adnek penzzel. Mivel tavoli rokon, szerintem 10.000 ft eleg.

Altalanos iskolasnak esetleg annyit valtoztatnek, hogy virag/ csoki melle kapna valamilyen konyvet , aminek hasznat fogja venni a tovabbtanulasban ( lexikon v szotar), konyvjelzonek beletuznek egy 2.000 ftost.

2016. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Virág, pénz.
2016. márc. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Az ékszer a legbénább ajándék! Én lány vagyok, soha nem hordtam ékszert életemben. De mindenkitől azt kaptam ballagásomra, azon kívül semmit, még egy szál virágot sem. Az ékszereket, ahogy hazaértem bevágtam egy fiókba. Ez 15 éve volt, azóta sem vettem őket elő többé. Szerintem amikor a szekrényt kidobtuk lomtalanításkor, vele együtt az ékszereket is. Kb. ennyi értelme van egy ékszert adni valakinek ajándékba. Még ha az illető szereti is az ékszereket, egy távoli rokon nem fogja tudni eltalálni az ízlését, mert nem ismeri eléggé.
2016. márc. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mennyire távoli rokon? Mennyire tartottátok a kapcsolatot eddig? Ha rendszeresen,akkor virág, pénz, de ha annyira távoli, hogy alig ismerem de most előkotornak a fiok mélyéről mert ballagás van, akkor el sem mennék.
2016. márc. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!