Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szerintetek illik meghívni,...

Szerintetek illik meghívni, illetve meghívhatom?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz a ballagásom a gimiből, viszont van egy másik gimnázium, ahová külön órákra járok. Nagyon sokat jelentenek nekem, segítettek nagyon sokat.. Szeretném őket meghívni a ballagásomra, merf öröm lenn számomra ha ott lennének, viszont nem tudom hogy illik e egyáltalán! Ti meghívnátok őket?

Köszi a válaszokat!!


2016. márc. 15. 01:24
 1/1 anonim válasza:
72%

Ha a 2 gimnáziumból az egyik ott lesz, akkor csak az egyiket kell hívni. Bár szerintem elég földhözragadtak.

Amúgy szerintem minden vágyuk, hogy elmenjenek a ballagásodra. :D Na, de lényeg, hogy ha mondod nekik, vígy mennek, vagy nem, ha nem mondod, nem mennek.

Attól függ. Ha az minden vágyuk, hogy ott lehessenek, csak félnek megkérdezni téged, és arra várnak, hogy hívd őket, akkor hívd!

Ha nem érdekli őket, és nem akarnak menni, akkor ne hívd őket, mert vagy kényszerből mennek, vagy szívtelenül elutasítják az általad kínált lehetőséget. :D De ha nem kérdezed meg, akkor halálodig kísért majd a bűntudat, hogy de ha megkérdezted volna, lehet, hogy rájuk tekinthettél volna, és mosolyogva integettek volna, de már késő. Nem tettél meg mindent ezért a katarzisért, és csak álmaidban élheted át, majd mikor felébredsz, ráébredsz a szomorú valóságra, hogy sose fog megtörténni.

2016. márc. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!