Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit vegyek a barátomnak a...

Mit vegyek a barátomnak a ballagására?

Figyelt kérdés
18.szülinapjára kapott közös képet és egy párnát,ezeknek nagyon örült.Karácsonyra fehérjét vettem neki. De ballagásra fogalmam sincs mit illik venni,személyeset szeretnék adni neki amire büszke a családja előtt,plüssfigurát nem adnék.Ezüst nyaklánca van így anyával egy karláncra gondoltunk csak nem tudom hogy hordaná-e.Valakinek valami hasznos tippe?nagyon sokat segítene :)

2016. márc. 20. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:

jó kérdés. a fiúk általában nem örülnek a virágnak meg a plüssfiguráknak stb..

mivel feltételezem,hogy konditerembe jár, azért a fehérje, valami ehhez szükséges kiegészítőben is gondolkodhatsz.

vagy bármi más hasznos dologban gondolkoznék. pl ha nincs pénztárcája,vagy van de kicsit gyerekes még, akkor egy szép bőr pénzátrácának csak örülne, az már felnőttesebb.

amúgy az ékszer sem rossz ötlet,hogyha hordaná. én sok fiúnál látom nyakba , láncon pl a dögcédulát.(saját adatokkal gravírozva) biztos van olyan fiú, aki ennek örülne nagyon, más meg inkább a karkötőnek. te ismered,hogy miket szeret:) ha hordja a nyakláncot akkor nem lőhetsz mellé az ékszerrel.

2016. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!