Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyugtató ballagás előtt? Már...

Nyugtató ballagás előtt? Már most sírhatnékom van, ha arra gondolok, h ballagás, és nem lehetek együtt minden nap oszt. Társaimmal. :/ Pedig nem akarok sírni //18L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi röhögtünk.

Miért is ne lehetnél együtt azzal akivel akarsz? eltilt valaki tőlük? nincs telefonod? LÁbad?

2011. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Helloittvagyok válasza:
85%
De édes vagy...Nem kéne nyugtatózni,szerintem egy ballagáson nyugodtan sírhatsz.Én is sírtam.:)
2011. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A ballagás csak azoktól választ el, akiket ki nem állhatsz. A többivel ugyanúgy tarthatod a kapcsolatot..

Ha valamiért sírni lehet, akkor az annyi, hogy egy korszak lezárult életedben. De az élőket nem kell elsiratni..

2011. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

8.os ballagáson is zokogott mindenki,pedig egy községbe lakunk..és már azok sem tartják a kapcsolatot,akik legjobb barátok/barátnők voltak ..:(

középiskolában meg ugye mindenki máshol lakik.. :|

2011. ápr. 20. 20:24
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A ballagásokon nem ciki sírni. Manapság könnyebb tartani a kapcsolatot, vagy csak tudni a másikról, hogy mi van vele (iwiw, facebook).
2011. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Igyál meg egy bögre citromfű teát, de tényleg csak ennyit.
2011. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, lesznek az életben ennél nagyobb gondjaid. Természetes, ha az ember sajnálja, ha egy korszak véget ér, de előttem is írták, hogy akivel akarod, azzal tudod tartani a kapcsolatot. Ha meg nem, akkor ne sértődj meg, de annyit is ért, nem éri meg bánkódni. Egyébként az egyetem sokkal jobb lesz, ha mész, majd meglátod.
2011. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Alig várom hogy meg SZABADULJAK a mostani osztályomtól, Teli van állatokkal, összesen pár semleges van akitől nincs hányingerem, ha rájuk nézek, és összeen 3-4 ember van akivel jóban vagyok, mert birom őket
2011. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
középsuli, azért kicsit más, ott általában tartósabbak a kapcsolatok tapasztalataim szerint, szóval semmi gond :D
2011. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, lehet pityeregni, de azért szedd össze magad. Mondjuk nálunk ballagáson senki nem sírt, mert előtte utolsó sulinap megállás nélkül bőgött mindenki:D:D mire valaki abbahagyta, rákezdett valaki más, már a tanárok szóltak be, hogy fejezzük be...:D:D
2011. ápr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!