Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szerintetek mivel tudnám neki...

Szerintetek mivel tudnám neki a legnagyobb örömöt okozni?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmmel elválnak útjaink, viszont szeretnék neki valami különlegeset adni, amit sose felejt el. Valami olyat, amivel mindig tudhatja, hogy bár távol vagyunk egymástól számíthat rám, és örök barátság marad. És nem csak "örök", hanem tényleg az. Valami nagyon egyedit szeretnék, ami azért 10.000 Ft alatt megvan... Akár kézzel is csinálnám. Gondoltam valami közös fényképes nyakláncra, bár nem tudom honnan szülnék neki olyat... Minden ötletet várok, köszönöm!

2016. ápr. 5. 19:56
 1/2 anonim válasza:
Lehet medálba gravíroztatni fényképet. Ha arany medálra nem telik csináltasd ezüstből. Olcsóbb de nagyon kedves ajándék ha egy bögrére rányomatod a kettőtök közös képét. Így minden nap ha kávézik rád gondol, s te is rá, ha magadnak is csináltatsz egyet. Ezt minden nagyobb bevásárló központban csinálnak csak a képet kell vinned.
2016. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Írj neki egy verset,amit akár kiteszel a Facebook oldalára,vagy privát üzenetben elküldöd neki.. Írd le benne,hogy mennyire fontos neked,hogy rád bármikor számíthat,kicsi vicc azért legyen benne.. 😊😊 Meg pl még az is jó ötlet én szerintem,hogy egy fotó albumot veszel,ilyen szép,tipikus csajosat,és amit fényképeket csináltatok,előhivatod,és szépen beteszed az albumba.👏👏 Kedvenc együttese? Nem játszik valahol mostanában? Vehetnék neki egy jegyet.. 
2016. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!