Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mivel tudná a legnagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mivel tudná a legnagyobb örömöt okozni a párotok, ha kedveskedni akar?

Figyelt kérdés
Minek örülnétek a párotoktól legjobban? Szex és megvásárolható dolgok nem érdekelnek. Inkább jelképes vagy hasonló dolgok. Nincs senkim, csak elméletben érdekel, hogy számotokra mi váltaná ki azt a szeretve vagyok elolvadok érzést :) 17/f

2014. máj. 2. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
1 szál virág,de komolyan....
2014. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha folyton csak velem foglalkozna és éreztetné, hogy szeret.
2014. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2: Én mindig foglalkoznék vele. :) De ha valami különlegeset szeretnék. Én a következőre gondoltam:


Mindent teleraknék virágszirmokkal. Virág, gyertyafény, vacsora otthon( amit én főztem), a kedvenc zenéivel. Ezután megnéznénk a kedvenc filmjét, és egész éjszaka fent maradnánk beszélgetni. :)


Ez persze változna az apró dolgoktól függően, amiért a lány odavan. :) Lehet bénán hangzik.

2014. máj. 2. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Most?

Ha elmosogatna helyettem;-)


Nincs konkrétum, csak szeretem ha figyelmes, és gondoskodó..

Pl valamivel nagyo. El vagyok foglalva, akkor jön megsimít, és ad egy pohar vizet, vagy bort..stb hogy ne elejtsek el folyadékt inni, vagy biztosan jól esne az a pohár bor..

Olyankor különösen erzem mennyi szeretem, és mennyire szeret engem.

2014. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most készítettem 1 remek vacsorát, a nejem és a két lány teljesen el volt olvadva. Kis odafigyelés a másikra, éreztesd hogy ő a legfontosabb a világon neked. Pár szál virág "csak úgy" címkével. Soroljam még?

39F

2014. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó az elképzelésed. Ennek is örünék. 23/l
2014. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy! :) Amit leírtál, az tökéletes, de én már egy "Legyen szép napod!" cédulának a táskámba ejtve is nagyon örülnék. :)
2014. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!