Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagó fiúnak gyöngyból virág?

Ballagó fiúnak gyöngyból virág?

Figyelt kérdés

Én 10.-es vagyok, és a barátom most ballag. Alapvető szokásom, hogy az embereknek kézzel készített dolgokat adok, és most sem szeretném másképp. Ballagáskor szoktak virágot adni, és én arra gondoltam, hogy gyöngyből fűznék neki egy kisebb csokrot. Csak az a kérdés: nem zavaró, ha egy lány ad fiúnak virágot, pláne gyöngyből? Nem akarnám zavarba hozni, viszont őt megkérdezni nem tudom, mert ugye meglepetés lenne. Szerintetek egy ilyen alkalomra ez elfogadható?

Előre is köszi a választ :)



2016. ápr. 18. 07:32
 1/3 anonim válasza:
Az csak olyan lesz mint a többi a sok között. Neked több max. Gyöngyböl..inkább ne. Nyilván nem fogja mondani hogy ez meg mi? Viszont az ajándék kategòriába nem esik bele. Vegyél neki valamit pl ezüst nyaklànc vagy ilyesmi ,azt azért ki lehet bírni, aztán tedd bele valami gyöngyös csomagba :)
2016. ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyöngyből elèg gay. Inkább szedj a rèten orgonát vagy ami virágzik ès abból csinálj valamit.
2016. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jesszus, nehogy. Udvariasságból jó pofát kell vágnia valami olyasmihez, amit a háta közepére sem kíván, ne hozd ilyen helyzetbe. Bármelyik lány örülne neki... de fiúk holtbiztosan nem.
2016. ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!