Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Nálatok is történt rosszullét...

Nálatok is történt rosszullét a ballagáson?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy minden alkalommal rosszul lesz egy-két ballagó az ünnepségen??? Egy rokon srác ballagásán voltam ma, két lány is elájult, pedig aztán most nem volt hőség vagy ilyesmi. :O

22L



2016. ápr. 30. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Zárt térben termekben a levegőt elszívja a tömeg , párát CO2 ad ki . Nyílt udvaron a mozdulatlanság és a termek ablakai tükrözése okoz szédülést .
2016. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A zárt tér, a tömeg, a mozdulatlanság érthető, de az ablakok tükröződése? Emiatt ájulhatott el két lány is? :O
2016. ápr. 30. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak, akik "ügyet" csinálnak a ballagásból, tökéletesen kell kinézni, fogyókúráznak hetek óta, hogy jól nézzenek ki + stressz a vizsgák miatt.
2016. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor szemüveget vesz fel az aki nincs rá szorulva elszédül és fejfájás jön rá . A fények csillogó felületek megszédíthetik az embert . Erőnlétük edzettségük is alig akad a fiataloknak és a háttérben tablettázás étkezések kimaradása miatti vércukor leesés is közrejátszhat .
2016. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nálunk egyszer évnyitón dőlt ki egy srác, de magához térítették, saját lábán kísérte be őt valaki; 1 órás évnyitó volt, és csak a 1-2.-osoknak volt szék, egyébként ezt meg is értem; de ő 7.-es volt asszem; ja és ehhez szeretném mondani, hogy pl nagy meleg is okozhat szédülést, igen, meg hát pl ülőmunkánál van olyan, hogy érzed, hogy már nem kering annyira a véred, úgyhogy kicsit föl kell állnod, hogy átmozgasd magad; plusz ha meg valaki sokat áll egyhelyben, akkor annak javasolják, hogy mozgassa a lábait, rugózzon vagy valami, hogy keringesse a vérét. Egyébként ez tényleg működik. Amúgy középsulis ballagásunkkor egyik lány osztálytársam is rosszul lett, még jóval a vonulás kezdete előtt; na, vele az volt, hogy édesapja adta rá a fűzőt, és kicsit szorosabbra húzta a kelleténél úgy tűnik, aszondta a lányának, hogy nagy a hasa. De nem történt ott se semmi baj:) Meg lett neki igazítva a fűzője, hogy kényelmes legyen, valamelyik tanár meg adott neki csokit:)
2016. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*Nem feltétlenül kell rugózni, toporgás, vagy felváltva lábhajlítgatás is jó; vmeik előző vok, aki írta a rugózást
2016. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is voltam a hétvégén ballagáson, ott is volt egy rosszullét. Sorfalat álltak diákok az aulában és az ünnepség végefelé ájult el az egyik csaj. Gondolom nem bírta az álldogálást , leeshetett a vérnyomása. Annyit láttam, hogy a társai támogatják kifelé. Lehet hogy fel akarták kísérni az osztályába, de a lépcsőn már nem tudott felmenni, ott már ölben vitték fel szegényt.
2016. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekünk az erdőben van a ballagás (hagyományok, ezazzz :D) és vannak elég meredek, de rövid lejtők, egyik évben az egyik nem ballagó diák borult le, de semmi baja nem lett. :D
2016. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!