Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Osztályfőnöknek (férfi)...

Osztályfőnöknek (férfi) keresünk ajándékot. Még mindig nem jutott eszünkbe semmi jó, pedig sürget az idő. Ötletek?

Figyelt kérdés
mindenféle sportban otthon van, és szeret festeni :)
2016. máj. 2. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
A rajztanarom egyik osztalyatol olyan onarckepet kapott ajandekba, amin tele rajzoltak a hajat ceruzakkal, ecsetekkel. Szoval ha jol tudsz rajzolni, akkor ezt te is megtudnad csinálni, csak valami olyat vinnel bele, ami az ofodre jellemzo, amit o szeret.:)
2016. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TappancsMancs ***** válasza:

Sport kulacs de bivajszuperek vannak már. Itt az alábbi boltban nagyon jók vannak képről még nem is látszik de ha bementek és kézbe veszitek... ha úgyis többen veszitek én a legdrágábbat venném, lehet nem költene rá annyit. :) Segít ha tudjátok milyen van neki.


ezt tudom milyen de így fotón itt nem jön annyira vissza

[link]


de van nekik más stílusú is, rusztikusabb vagy rozsdamentes fényes, ha ismeritek milyen sportcuccai vannak és milyen fazon ...


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=mx0owH8CjtE


az tuti odáig lesz érte


egy F válasza ;)

2016. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hobbijához kapcsolódó cucc jó lenne, vagy ha tudjátok mit sportol, akkor azzal kapcsolatos ajándék.
2016. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Közös ajándékot veszünk olyan max. 10.000Ft értékben.

Hát teniszezik, röplabdázik, focizik... szóval egy kicsit mindenben otthon van :D

és inkább ilyen nagyobb ajándékra gondoltunk...

2016. máj. 3. 16:15
 5/9 TappancsMancs ***** válasza:

Árban ez is pont ott van és szerintem egy jó (minőségű) ajándék, dolog nem a méretétől jó. Ugyanannyiért ami általában kisebb az minőségibb is. Egy sapka 10 000 Ft-ért valószínűleg jó is, míg 10 000 Ft-ért egy télikabát biztos nem lehet minőségi. Én ezt is nézném. Az hogy mi volt elképzelve meg rugalmasság kérdése :) De ti dolgotok, én előbb a rászánható összeget venném alapul és utána ami kijön és ami jobb is. Én ha ajándékot veszek inkább ugyanannyiért fizikálisan apróbb de igazán tetszetőset választok és nem erőltetem bele az árba a legnagyobb méretű valamit.


Gondolom megérted. Va 10e ért komplett mountain bike de az olyan is, míg egy 10e-es kulacs meg nyugaton is már jó cucc. Nézzétek azt minek örülne távlatában. Én biztos jobban szeretek klassz dolgot kapni mint csupán sokat.

2016. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Vegyetek neki ilyen e-vouchert, feltéve, hogy budapestiek vagytok, és el tud menni.

2016. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem vegyél neki valami piát.
2016. máj. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7. válaszoló: legjobb ötlet XD LOL
2016. máj. 5. 22:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Sportpóló, csináltassatok neki valami egyedit.
2016. máj. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!