Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Te mit vennél a 14 éves...

Te mit vennél a 14 éves lányodnak ballagására?

Figyelt kérdés
Van Iphone6 telefonja, 109 cm-es tv-je amit karácsonyra kapott, tavaly vett szekrénysora, be van fizetve több táborra. Még is mit vegyünk neki?
2016. máj. 8. 10:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%
Ne vegyél neki semmit pff.. el van kényeztetve
2016. máj. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
#1: Miért lenne elkényeztetve? Arról nem beszélve hogy kitűnő tanuló. És sportban is jeleskedik.
2016. máj. 8. 10:35
 3/31 anonim válasza:
59%
Szerintem beszélgess vele néha. Ne drága tárgyakkal próbáld palástolni, hogy elhanyagoltad.
2016. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

#3: Honnan veszed hogy elhanyagolom? Nem is ismersz minket! Arról nem beszélve hogy sokat beszélgetünk. (De biztos te jobban tudod!)

A kérdésem az volt mit vegyünk neki ballagásra!

2016. máj. 8. 10:37
 5/31 anonim válasza:
43%
Szeretetet, odafigyelést és törődést nem tudsz neki venni. :(
2016. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
#5: Nem is kell, mert megkapja tőlünk a szeretetet! (További provokációdra már nem válaszolok, kedves 57%-os.)
2016. máj. 8. 10:42
 7/31 anonim válasza:
88%

Szerintem kisebb ajándékok jók lennének, ha már ennyi mindene megvan:) hüly.ség ez az elhanyagolás.

Pl. könyv, amit szeretne vagy akár egy könyvsorozat (pl.Leiner Laura könyvsorozatok), parfüm, ruhák, cipők, szépségápolási cuccok, kedvenc filmjével/sorozatával/mesejevel kapcsolatos dolgok, bögre, iphonera amúgyis rogyásig van mindenhol a telefontokok polca vagy adjatok neki "élményt". Az is sokszor jó ötlet lehet:mozi, színház, anya-lanya/apa-lánya napokat is beiktathattok amikor elmentek valahova, plalacsintazni, kirándulni stb. Vagy a sportjahoz kapcsolódó dolgok. Vagy ha nagyobban gondolkodsz akkor egy laptop jo beruházás. Kozepsuliban jól jön es ugy lattam, nem írtad hogy lenne neki.

2016. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
77%

Ha annyira szeretnétek és sokat törődnétek, beszélgetnétek vele, akkor ismernétek annyira, hogy nem idegenektől anonim módon kérdezgetnétek, hogy milyen milliomodik sokszázezres vackot vegyétek meg neki.


;-)

2016. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
94%

Mindenképpen maradandót, például egy jó könyvet, amibe írtok valami személyeset. Ha ezt kevésnek tartod, akkor hozzá vesetleg ezüst ékszert, valami klasszikusat, ami nem megy ki a divatból.

Én ennyi idősen élménynek is örültem volna, például egy tandem ugrásnak, vagy a kedvenc bandám koncertjére szóló jegynek.

2016. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
66%
Én ékszert vennék, vagy valami különleges "élményt", elvinném ahova már régóta szeretne. Valami maradandót vegyél, de használati tárgyat.
2016. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!