Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Diplomaosztóra ajándék ötlet?

Diplomaosztóra ajándék ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sógornőmnek lesz a diplomaosztója (óvónő), és szeretnék neki valami szép ajándékot, lehet ötletes is, ami utal a munkájára, de lehet valami szép és elegáns dolog is. Van valami ötletetek?


2016. máj. 12. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is most lesz Júliusban. Én egy borítéknak örülnék 20 000 ressel.

Ha ez snassz akkor pedig vmit a szakmájára utalóan, pl egy könyvet a gyereknevelésről vagy egy cumit, valami vicceset .

2016. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is most lesz, én ezeknek örülnék:

Medál(valami ami a szakmájába vág)

márkásabb parfüm, amit amúgy nem vennék meg magamnak(csak ha ismered az ízlését vagy tudsz konkrét márkát)

wellness utalvány

fesztivál bérlet

főzőtanfolyam kupon

nyaralás

szép ágytakaró

konyhai robotgép

szolárium bérlet

múzeumbelépő

aquaréna belépő

feldobox élményajándék

elegáns karóra(esetleg a hátuljába gravíroztatva)

2016. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a parfüm szerintem is jó ötlet. Pl. dm-ben (de lehet más drogériákban is), lehet kérni ajándékkupont (pl 5000 ft értékűt), aztán bemegy és kiválasztja, ami neki megfelel. Mellé (hogy ne csak egy "cetlit" adj át) egy drágább csoki (pl Stühmer, ebből van mindenféle ritkaság: bodzás krémes, szedres fehércsokis, mákos, stb), és egy szép nagy csokor virág (kedvenc virág, kedvenc szín)
2016. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!