Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Hogyan álljam meg, hogy ne...

Hogyan álljam meg, hogy ne sírjak ballagáson?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az osztályomat, tudom hogy mindenki sírni fog.. én is.. Viszont nem szetetném az egészet végig sírni. Mit csináljak?
2016. jún. 17. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már kiírtad egy párszor. Unalmas.
2016. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolj valami viccesre.


De most nem mindegy? Mi van akkor, ha sírsz?

2016. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
sírjál
2016. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Örülök hogy ilyen jó osztályod van/volt. Nem kell emiatt szégyellned magad azért mert érzelmes ember vagy.
2016. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Vicc hogy ilyen gondjaitok vannak, a mi időnkben még facebook se volt, mégis kibírtuk sírás nélkül, ma pedig akárkivel tudjátok tartani a kapcsolatot.
2016. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem ma volt a ballagáson egy kicsit sírtam hianyozni fog a sulim 😭😭

Nem baj hogyha sirsz csak vigyél sok zsebkendőt (figyelj a szövegedre ha mondasz en majdnem elfelejtettem😮)

Sok sikert!

2016. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hú én nagyon meghatódós vagyok. Legutóbb egy esküvőn a fotókon úgy néztem ki mint aki gyászol. Ha nagyon visszaakarom fogni magam, akkor próbálom a gondolataimat elterelni, vagy másfelé nézelődni.
2016. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!