Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mihez kellhet személyigazolván...

Mihez kellhet személyigazolvány szám?

Figyelt kérdés
Most lesz a 12-es ballagásom, és a nagyszüleim elkérték tőlem a személyigazolvány számom, mert kell az ajándékhoz. Nagyon kíváncsi vagyok mihez kellhet ez...semmi ötleten nincs. Valakinek valami ötlet? 18/L
2017. márc. 12. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ötletem, mert minden olyasmihez, amihez a te személyi igazolványodnak a számát kell megadni, a te aláírásod is kell. (Ha pl. a te nevedre akarnának autót venni, vagy ilyesmi.)

Nem nagyon jut eszembe olyasmi, amihez elég a személyi igazolvány szám, és semmi más nem kell az adott embertől. (Nyilván más személyi adatokon kívül, amiket tudhatnak amúgy is.)

2017. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Névre szóló értékpapír, autó, ingatlan. Utazáshoz esetleg.
2017. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ingatlant semmiképpen sem lehet másnak a nevére venni így. Az ajándék sem így működik. Kiskorú esetén ugyan valóban a törvényes képviselő ír alá a kiskorú gyerek nevében, de gyanítom, hogy a Kérdező nem az már.


Autót sem. Ha ajándék, azt is el kell fogadni = aláírni a szerződést.

2017. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
repülőjegy?
2017. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azta...hát én nagyon örülnék, ha ilyesmikről lenne szó... De nem hinném, hogy ilyen "nagy" dolog lenne, mivel annyira nincsenek jó anyagi helyzetben.
2017. márc. 12. 21:56
 6/16 anonim válasza:

Szereted a repülőket?

Mert a ferihegyi reptérlátogatáshoz kell.Biztonsági okokból.

2017. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Babakötvény 18 éves korodban jár le, most töltöd be, ha anno kötöttek rád, akkor most lesz kb. egy millió Ft megtakarításod. Akár ide is kellhet.


18 éve volt babkötvény?

2017. márc. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem a repülőjegy jutott először eszembe.
2017. márc. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nekem is repjegy jutott eszembe, pont ma rendeltem egyet és kérte.
2017. márc. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az igazolvány számából kombinálnak neked egy kitöltött lottószelvényt. Azt fogsz kapni. Persze csak egy mezőt megjátszva.
2017. márc. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!