Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballag a párom gimiböl mit...

Ballag a párom gimiböl mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

3 honapja vagyunk együtt,ő egy hónap mulva ballag el. Mérnök szeretne lenni,focizik,táncol,sokat lóg a haverokkal.

Foggalmam nincs mit vegyek neki amitöl majd ha ránéz akár az egyetemi koleszban is rám gondol majd. Valami csekélyebb ajándékra gondoltam,1.000-10.000ft kozott... Esetleg karórára vagy valami hasonlora gondoltam de nemtudom

17L



2017. ápr. 25. 12:05
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem ballagásra tök értelmetlen bármit is venni.

Minek?

3 hónapja vagytok együtt, ez nem túl sok idő. Szerintem valami kis aprósággal lepd meg. Közös program, közös képet hivass elő rossmanokban lehet olcsón,gyorsan. veszel hozzá keretet. És van egy tök jó személyes ajándék.

2017. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de a gimis ballagások két hét múlva lesznek.

Egy 3 hónapos kapcsolatra,semmi extrát, egy ballagási csokor épp elég.

2017. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igazából annyi se, mert 2 hét múlva érettségi
2017. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kép előhívatás nagyon jó ötlet.akár albumba többet,akár egyet egy keretbe,vagy többet összeszerkeszteni és azt keretbe.
2017. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!