Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Egy középiskolából ballagó...

Egy középiskolából ballagó fiúnak milyen és mekkora csokrot készítettnétek?

Figyelt kérdés
Milyen virágok legyenek benne?

2017. máj. 3. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Osztályfőnökének ha nő na annak adnek virágot...

Egy fiunk inkább adj pálinkát hidd el jobban fog neki örűlni...Mint 5szál rózsának :D

2017. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Közepes csokrot csináltattam az unokaöcsémnek, az alján sok borostyánlevéllel, a virága meg konyakmeggy és kókuszgolyó.

Nagy sikerem volt vele!

Igaz,hogy a ballagás végére "lelegelte" az unokaöcsém a csokrot, de nagyon különleges és egyedi volt, mindenki megcsodálta.

2017. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Semmilyet. Több unokatesómat láttam ballagni, külön kikötötték, hogy nem kérnek virágot. A legutóbbi ballagás végére az osztály egyen virága is a legkisebb unokahúgnál kötött ki.
2017. máj. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Én nem adnék csokrot .Egy átlag 18-19 éves fiú nem is igazán fog örülni neki.

Szerintem inkább kapja meg az árát borítékban.Vagy kapjon egy doboz jó fajta bonbont..De akár alkoholt is kaphat, ha bulizósabb típus, akkor jobban fogja értékelni szerintem. Bár ez szülőktől is függ, ha rosszul reagálnák le, akkor maradjon a bonbon.

2017. máj. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Én sem gondolom, hogy egy 18 éves fiú virágcsokorra vágyik. De a csokis csokor nagyon jó ötlet. Én is kaptam konyakmeggyes csokrot, úgy nézett ki hirtelen, mintha sárga rózsákból készült volna. Nagyon szép volt, és persze ötletes is. És utána jó volt megenni :)
2017. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fatal_3rror_ válasza:
Nekem csak nyűg volt a ballagási csokor, nem elég hogy tűző napon végig kellett szenvedni az egészet, még a kezünket is telenyomták egy fél bokorral... :D
2017. máj. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!