Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Bankett miatt dolgozat, tehet...

Bankett miatt dolgozat, tehet ilyet a tanár? (8. osztály)

Figyelt kérdés
Nagyon szeret szervezkedni az egyik tanárom, a bankettbe is beleszól, természetesen. Az elején azt mondta nem kötelező az összes 8.-os diáknak verset mondani a pedagógusok számára, most meg azzal akar minket (minket, akik nem vállaltak szerepet) büntetni, hogy dolgozatot írunk. Szerintem nem tehetne ilyet... Mi a véleményetek?

2017. máj. 27. 23:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hidd el, nagyon jól tudom hogy le vagyok sz.rva. Nem én találtam ki hogy kib.szásból írunk dolgozatot, megmondta hogy büntetés annak aki nem szerepel. A többiek meg addig ugyanúgy órán lesznek, csak ők nem írnak...
2017. máj. 28. 17:29
 12/13 anonim ***** válasza:

Tanulj a dogára és év végén köszönd meg neki a javítási lehetőséget.

Majd küld el az anyjába.

2017. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

#12: Az ilyen "szívatós" dolgozatok általában arról szólnak hogy megtalálják azt, amit nem tudsz.

Kérdező, nyolcadikas vagy, szard le, gondolom bukás veszélye nem fenyeget, a jegyed sehova nem számít, ha dolgozatot ír add be üresen, írja be az egyest és kész. Amúgy meg szüleidnek mondd el, hogy ez a helyzet, hátha tudnak segíteni.

2017. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!