Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Azt szeretnem kerdezni foleg...

Azt szeretnem kerdezni foleg FIUKTOL, de lanyok is segithetnek! Nagyon gaz ajandek vagy nem? :/// (azt mondtak nem) de erdekel mas velemenye is.

Figyelt kérdés
Baratomnak akivel lassan 2 eve vagyok egyutt, ballagasa lesz(szalagavaton tul esett mar) aztan kovi honapban szulcsije van, es en egyben adnam oda az ajandekom. Na, ugye tortat csinalnek neki sajat kezuleg meg minden. Aztan meg egy polot, amin a kozos kepunk van, aztan vennek egy parafataplat, amire nyomtatnek ki kepeket, olyanra gondoltam hogy emlekek..es az egesz csalad rajta van(ugy ertem amin a baratom van meg meg 1 szemely a csaladbol) es a haveri koreibol persze..meg rolunk..kb 12 kep lenne rajta osszesen. Remelem ertitek hogy gondolom. NAGYON POCSEK AJANDEK?:(( Anyukam azt mondta szep gondolat<3 s
2018. ápr. 24. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
en nem szeretem a kézzel készített dolgokat, a pasik meg nem is édesszájúak. Inkább vidd el kajálni a Vapianoba
2018. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Mindenkinek más az ízlése. Nekem például nagyon tetszenének az ilyesféle ajándékok. A tortát szeretem, ráadásul saját kezűleg csinálod ami értékelendő. A póló is jó ötlet tud lenni, az emlékfal meg mégjobb. Így a 3 együtt nagyon ötletes és jó tud lenni.

Bár mi nem ismerjük a barátod, nem tudjuk minek örülne. De ha nem is tetszik neki, nem illendő kifejezni, a szándék a lényeg, hogy legalább gondoltál rá.

18/F

2018. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem, ez egy nagyon-nagyon kedves és szívből jövő ajándék!


Engedelmeddel, te egy egyszerű és elbűvölő lány vagy. Sok férfi csak álmodozik ilyenről. Maradj ilyen!

2018. ápr. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy így leírtad.....tömény. Egy ajándék is bőven elég, a képekhez nem tudom mit fog szólni, főleg hogy parafatáblás kitevős (Meg minden). Esetleg ezt album formátumba mint emlék nem rossz ötlet. Ugyanez a véleményem a pólóról. Hordani fogja? Vagy cikinek érzi? Gondold át.
2018. ápr. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szülcsi az valami olyan, mint a pulcsi, csak szűkebb?
2018. ápr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
A leggázabb az írásod (kövi, szülcsi...)!
2018. ápr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen mar csinaltattam neki polot es nagyon jo szivvel hordja. Es meg olyan poloja nincs amin ketten vagyunk rajta szoval remelem orulni fog. Es szereti ha sajat kezuleg csinalok neki dolgokat.^^
2018. ápr. 25. 15:27
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Akkor meg mi a kérdés? Nem egyformák az emberek. Ha a barátod szereti az ilyen ajándékokat, akkor ne foglalkozz azzal, hogy mi róla mások véleménye.
2018. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!