Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szerintetek ciki, ha ballagásr...

Szerintetek ciki, ha ballagásra nem kapok virágot, miközben mindenki másnál lesz?

Figyelt kérdés

2018. máj. 3. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálad is lesz egy szál egészen biztos, a suli adja, nem ? Szerintem nem ciki, én legalábbis nem tartottam annak. Anno anyám úgy de úgy elkésett a ballagásomról, hogy az egész ünnepségnek már vége volt mikor oda ért xd.
2018. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem tudok arról, hogy az iskola adna, szerintem itt nem szokás.

Uh az nem semmi xd

2018. máj. 3. 12:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nálunk direkt kérték a szülőket hogy ne adják oda a virágokat,-mert mindenkinél lesz egy száll amit az alattunk lévő osztály szerzett be mindig a ballagóknak.

az ünnepség végén meg oda adhatták a szülők is.


De honnan tudod hogy senkitől nem kapsz majd?

2018. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem azt a végén kell odaadni.
2018. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nem kapsz? Csaladtagok, rokonok, előre bejelentették?
2018. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hívtam sok embert, csak két unokatesvérem meg anyát. Az unokatestvéreimnek közbejött valami, anya meg tudom, hogy nem engedheti meg most ezt se, mert pont nehezebb időszakban vagyunk anyagilag.
2018. máj. 3. 23:24
 7/12 A Tengerész ***** válasza:
100%
Figyelj! SEMMI gond. A ballagás (gondolom középiskolai)PONTOSAN arról szól, hogy kilépsz az életbe. Ott pedig lesz egy rakás olyan szituáció ami ciki, kellemetlen, dühítő stb, de el kell viselni, mert az élet ilyen. Ha időben megtanulod elviselni a csapásokat (mert mondom lesznek és gyakran elkerülhetetlenek ) amikhez képest ez semmiség, akkor lehet belőled boldog ember. Ha meg örökké picsogsz azon, hogy MÁSOK hogy néznek rád, hogy MÁSOK mennyivel gazdagabbak, szerencsésebbek, hogy más mit szól ehhez, vagy ahhoz, örökké frusztrált leszel. Ez az egész dolog arról szól hogy felnőtt lettél, hogy lement a suli, hogy itt az igazi élet az orrod előtt. Ki a francot érdekel ehhez képest egy kazal gaz, meg hogy ki milyen pofát vág hozzá, hogy van e nálad egy rakás belőle? Szóval NEM CIKI. Akinek meg az az bekaphatja, mert még óvodás és talán örökre az is marad.
2018. máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem azt figyelgeti hogy kinél mennyi virág van..

És lehet hogy közösen mégis meglepnek egy csokorral.

Ha meg véletlenül mégis valaki rákérdezne ( de nem hiszem) hogy miért nincs virágod akkor mondd azt hogy a nagy siettségbe otthon felejtették a virágot..

2018. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kovácsolj belőle előnyt. Legyél te így különleges.
2018. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz, inkább az a ciki, mikor valakinél annyi van, hogy meg se tudja fogni rendesen. Nálunk tegnap volt ballagás, pár ember a bazinagy csokrával lazán végigkaszálta a többi embert a tömegben meg leverte a termekben itt-ott a dekorációt stb és még az előtte levő vállát sem tudta fogni.

Amúgy van olyan suli, ahol kifejezetten kérik, hogy NE adják oda a szülők a csokrokat, mivel menet közben nem praktikus. Amint leér az osztály és helyet foglal, akkor jöhetnek a virágok, lufik stb.

2018. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!