Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Óvodás kislánynak mit ajándéko...

Óvodás kislánynak mit ajándékozzak a ballagásra?

Figyelt kérdés
Unokahúgom ballag az óvodából, de nem tudom hogy mit vegyek neki. Azt tudom, hogy sok rózsaszín ruhája van.

2018. máj. 11. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Semmit. Mi ez a hülyeség?
2018. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem virágot illik adni. Hogyha esetleg valami mást/más jellegűt szeretnél adni neki, akkor vehetsz könyvet, játékot.
2018. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam egy kérdésben, hogy kifestőt vettek neki színes ceruzákkal. Ha szereti az ilyet, örülni fog.

Vagy vidd el fagyizni, állatkertbe.

2018. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Iskolatáskát. Az úgyis kell neki.
2018. máj. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

"Azt tudom, hogy sok rózsaszín ruhája van."


Akkor semmi rózsaszínt, hadd lásson más színt is az a gyerek maga körül!


Egyébként tényleg semmit, az a lényeg, hogy legyél vele minél többet, az a maximum, amit adhatsz: az idődet.

2018. máj. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Rózsaszín ruhára a puncs fagyi megy.
2018. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Iskolába szükséges dolog, de csak kisebb értékű, tolltartó, tornazsák, ceruzakészlet stb. A 10-15 ezer+-os iskolatáskát sztem igencsak pofátlanság lenne a szülők részéről mással megvetetni, ráadásul nagyon fontos, hogy a gyerek is felpróbálhassa és kényelmes legyen. Arról nem is beszélve, hogy ha nem tetszik neki esetleg, akkor ez azért nem egy apró kis cucc, amiből simán veszünk másikat.

Amúgy én személy szerint valamilyen élményre szavazok, elvihetnéd a kislányt kalandparkba, strandra, vásárolni, állatkertbe, moziba stb.

2018. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az élmény szerintem is jó, de ha pl. tudod, hogy szeret rajzolni, vehetsz neki rajzeszközt. Neked kell tudnod, minek örülne, ami apróság, bár ha mondjuk dúsgazdag vagy, akkor vehetsz neki drágább dolgot is, más esetben inkább nem, felesleges is.
2018. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy még az édességnek szinte minden gyerek örül.
2018. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Mai világban már nagyon elmaradott ajándékban gondolkodni. Pénz kell neki!!!
2018. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!