Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Általános iskolai ballagásra...

Általános iskolai ballagásra mehetek kék farmerzakóban?

Figyelt kérdés
A kék is jó vagy csak feketét illik felvenni?

2018. máj. 29. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Attól függ...

Te ballagsz? Akkor nem. Illetve mehetsz, de marha gáz és kínos lesz.

Ballagtatsz? Akkor sem. Illetve ekkor is mehetsz, de tiszteletlenség a ballagókkal szemben, le fognak cseszni a tanárok,és igazuk lesz.

Fellépsz a műsorban? Ne menj abban.

Alsóbb osztályos(pl. ötödikes) vagy? Mehetsz, de ekkor sem ez az illendő, a tanároknak nem tudom, mennyire fog tetszeni.

Vendég vagy? Mehetsz nyugodtan abban, nem hiszem, hogy bárkit zavarna.

2018. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
30%
Én papucsban mentem anno, úgyhogy mehetsz
2018. máj. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, nálunk annak idején nem vették ezt ilyen szigorúan,nem volt mindenki feketében
2018. máj. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
68%
Kék farmer zakó? Úristen, ilyen van? Szalmakalapot is vegyél hozzá. Tangapapuccsal a legjobb.
2018. máj. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
50%
Jajj, látom már. Hát ne hari, de ez nagyon gány kisebbségis, véleményem szerint.
2018. máj. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Mehetsz, kék munkásruhában.
2018. máj. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bubuka508 ***** válasza:
80%
Menni mehetsz, de azért nem illendő dolog. Mindenki megszól majd, vagy rajtad fog röhögni. tudom, hogy a más véleményére nem kell feltétlenül adni, de ilyen alkalomra akkor se menj abban. Az egyetemen én sem rittyentettem ki magam a vizsgákra öltönyben-nyakkendőben, de azért nem is melegítőben mentem, mint egyik társam. Valami olyan öltözetet válassz, ami ízléses, alkalomhoz illő, de ugyanakkor kényelmes is és szívesen viseled.
2018. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bubuka508 ***** válasza:
61%
Ilyen alkalomra - ahogy színházba sem - nem illik farmerban menni. Bársonyban lehet, de az is valami szalonképes fazon legyen.
2018. máj. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék, inkább a feketére voksolok.
2018. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Törvény nem tiltja, csak a jó ízlés.
2018. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!