Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » 8-os fiúnak ballagásra milyen...

8-os fiúnak ballagásra milyen virágot visztek?

Figyelt kérdés
Mi most a szokás, csak 1-2 szál virágra gondoltam, hogy ne zavarja őt.

2019. jún. 7. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Unoka öcsémnek kolbász sonka szalámi volt csokorba kotve.
2019. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit, minek cipelje, meg eleve fiú.
2019. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha virágot szeretnél a ballagásra, akkor köttess olyan csokrot, ahol a virágok helyett csomagolt konyakmeggy vagy kókuszgolyó van. Nagy sikered lesz, a srácot mindenki irigyelni fogja!
2019. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én kaptam anno csokicsokrot, öhm, szrrá olvadt. Miután a hűtőben ült az egész csokor, sem volt olyan az édesség mint lennie kéne.

Nem vinnék semmit, fiú rokonaim mind kérték is, hogy ne vegyünk csokrot.

2019. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csokit tuti nem viszek, mert 35 fok lesz pénteken.

Kolbász, sonka, szalámi csokorral vonult a fiú? :-)))


Csokrot én sem gondoltam, de talán egy szál virág kellene, gondolom másoknál is lesz.

2019. jún. 9. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha mástól is kap virágot, szerintem is teljesen felesleges, hurcolni nem fog 6-8 csokor virágot úgysem, otthon vázában állnia meg teljesen felesleges, pénzkidobás. Ha mégis "muszáj", én fiúnak egy szál egyszerűbb virágot köttetnék egy kis zölddel, pl kála.


Pénzből is lehet csokrot köttetni, nyilván ezt sem célszerű feltétlen magával húznia, de legalább több értelme van ha utána odaadod neki. [link]

2019. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!