Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Budapestiek, honnan nézitek a...

Budapestiek, honnan nézitek a tűzijátékot augusztus 20-án?

Figyelt kérdés
Aki tud olyan helyet, ahol nincs nagy tömeg, lehet látni a tűzijátékot, van wc, és nem hajó, az ne tartsa magában!

2019. aug. 1. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az olyan helyek elég drágák, ahol ezek adottak. Főleg már most, amikorra a legjobb helyeket rég lefoglalták.

Egyébként én nem nézem sehonnan, mert nem köt le.

2019. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Lesz tűzijáték?


DE izgi


Amúgy sehonnan.

2019. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gyerek miatt kérdeztem. Szívem szerint én is kihagynám. :-( vagy tv, de gyereknek nem ugyanaz a hangulat.
2019. aug. 1. 23:52
 4/14 anonim válasza:
100%
A wc sajnos nincs megoldva, De engem az édesapám mindig az Újlaki hegyre vitt, és onnan jó volt a kilátás.
2019. aug. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
otthonrol
2019. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly a Margit hídról nèztük, szuper, de órakkal előbb kell kimenni a jó helyért, mosdó pedig nincs.

Egyébként a dunaparti korzós éttermek bármelyike, aranyáron.

2019. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 2-es villamos síneiről néztük tavaly (a villamos nem járt). Idén TV lesz, mert baleset miatt nem tudunk kimenni.
2019. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Bálna környékéről néztük a rakpartról, idén még nem tudjuk, hogy kimegyünk-e. Egyébként le kéne adni kicsit az igényeitekből, mert az nem működik, hogy látod is, nincs is tömeg, wc is van, nem hajó és gondolom, ingyenes is legyen. Ha csak a pestiek harmada megy ki, az is több százezer ember és nyilván mindenki a legjobb helyet keresi.
2019. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Dunaparton van egy lakásom. Lapos tetős, a tetején leszünk, ahol tökéletesen látnia tűzijátékot..Minden évben így nézzük.
2019. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly mi is a Margit híd közeléből néztük. Jól látható volt minden, de wc nincs, tömegnyomor annál inkább. Főként a végén, mikor a tömeg megindul a belváros felé. Valamint legalább 2 órával előbb érdemes menni.
2019. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!