Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Kinek az ötlete volt, hogy az...

Kinek az ötlete volt, hogy az augusztus 20-ai tűzijáték alatt háttérzenét kell üvöltetni, ráadásul gyalázatos minőségben?

Figyelt kérdés
Kezdés előtt még fel is hangosították, rettenetes volt.
2018. aug. 21. 05:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Horváth Sándor
2018. aug. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Évtizedek óta van háttérzene a helyszínen.
2018. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Eleve egy értelmetlemn marhaság ez a felhajtás . Órákkal előtte hemzegnek megnézni ezt az unalmas gagyit , tolonganak dugó torlódás alakul ki .A váro alapból élhetetlen de egy ünnep felvonulás mindig káoszt okoz . Az külön élvezet ha valakire wczési inger jön rá vagy a gyerekeire , a hazaút is élvezetes . Várja mindenki a csodát itt a keleti blokkban a nyugati színvonalat . Ugyanez megy a hosszú hétvégéken ami 2 hetente szinte megtörténik , megváltozott nyitva tartás forgalmi rend és mindenki a főúton meg a pályákon vesztegel velnesszre balcsi tócsai fürdőre várva ...
2018. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy évtizedek óta van zene.

Nem megyek ki minden évben, de 2006-ban még biztos, hogy nem volt, viszont '12-ben már igen.

Nagy ötletgazda ez a Horváth Sándor.

2018. aug. 21. 12:32
 5/10 anonim ***** válasza:
2018. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De ezt most nem értem.

Miért tetted ide egy 2005-ös tv felvételt egy stúdióban felvett háttérzenével?!

Ezt a zenét csak a tv nézők hallották, a műsor hangulatáért.

Aki élőben nézte az nem hallotta ezt, csak a rakéták durrogását.

Gondolod, hogy Oláh Ibolya a helyszínen adta ezt elő, egy teljes zenekarral?

Őket csak rávetítették a képre.

Nem volt még akkor zene.

2018. aug. 21. 15:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Túl vagyok a hatvanon a gyakori vendég voltam a tűzijátékokon. Sok-sok éve van zene.

Annyi igaz, hogy ilyen hazafiasnak gondolt műsorok nem olyan régen vannak. Vangelis pl. volt régebben is, amikor divat volt.

2018. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A Margit hídnál valami kínai förmedvény zene ment, botrány volt.


Azt hittem meghekkelték a zenegépet, mármint remélem meghekkelték, mert ha ez szándékos volt, akkor remélem ez volt az utolsó tűzijátéka, ahol tönkretehette a látványt a "zenével".

2018. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akkor valószínűleg csak azért nem maradt meg bennem, mert régen sokkal diszkrétebb volt.

Tegnap borzalom volt már a hangminőség is, ráadásul a kezdés előtt 1 perccel még fel is hangosították. Azt hittem szétmegy a fejem.

Már '12-ben is zavaróan hangos volt, de nem ennyire.

2018. aug. 21. 21:46
 10/10 anonim ***** válasza:
ki az a Horváth Sándor?
2018. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!