Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Tesóval táncolni szalagavatón...

Tesóval táncolni szalagavatón nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Most, szinte utolsó pillanatban derultderült ki, hogy mégse tudok azzal a partnerrel táncolni, akivel megbeszéltük, és más fiúval nem beszélek, meg ők amúgy is foglaltak és a tesóm "maradt". Ő is úgy gondolja hogy gáz tesóval táncolni, nem is szeretne ezért, ti mit gondoltok?

2019. aug. 26. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Keress egy külsős partnert.
2019. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Külsőst nem lehet hívni:(
2019. aug. 26. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Alapból nem gáz. Ez nem egy romantikus bál. De ha neked vagy nekted gáz, akkor a mi véleményünk nem számít.
2019. aug. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Más osztályból esetleg megkérni valakit? Tök mindegy, hogy ismered-e vagy sem. Hozzánk is jöttek más osztályból, hogy nincs-e táncpartner jelölt.

Amúgy szerintem nem gáz, ha jóban vagytok, akkor még aranyos is. Tesóm pl az unokatesónkkal táncolt.

2019. aug. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Én is és az évfolyam negyede is a testvérével táncolt. (egyébként most volt a szalagavatóm) Nekem azért is volt jobb mert ugye a testvéremmel sokkal szorosabb a kapcsolatom mint egy fiú barátommal, így egyáltalán nem voltak kínos pillanataink az egész gyakorlás alatt. Ha benáztunk is csak röhögtünk, megtudtuk beszélni egymással ki hogy csinálja, ki mit csinál rosszul stb. stb. Szóval szerintem testvérrel táncolni 100x jobb lenne mint egy random idegennel a suliból.
2019. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, én is valahogy így kepzelem el a próbákat, szerintem bele fog menni, nincs más választása:D
2019. aug. 28. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!