Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » A páromat kérném fel szalagava...

A páromat kérném fel szalagavatón táncolni, de neki is ugyanakkor lesz majd és másik suliba jár. Tanács?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz ugyan majd a szalagavató de már most ideges vagyok miatta. A barátomat kérném fel, hogy táncoljon velem, de neki is jövőre lesz a szalagavató és másik városba, másik suliba jár.

Mit tegyek?😭



2017. okt. 25. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanakkor lesz a két szalagavató? Ha nem, akkor nyert ügy. Ha igen, akkor fölösleges idegeskedni miatta, ez van. Beszéljétek meg, hogy nem tudtok ott lenni egymás szalagavatóján és hogy nem tragédia, ha mással fogtok táncolni emiatt. Menjetek el közösen egy olan helyre / eseményre, ahol lehet táncolni, és ott majd bepótoljátok.
2017. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Először szerintem kérdezzétek meg a tanáraitokat, osztályfőnökeiteket, hátha meg lehet valahogy oldani.
2017. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

On: 100% hogy ugyanakkor lesz? A volt sulim szalagavatónk előtt (október körül) nem tudta, hogy mikor lesz (januárban) az ünnepség... Nem hogy egy évre előre.. Valószínűleg még a jelenlegi végzősöknek se volt meg.


Miből gondolod, hogy együtt lesztek addig még? Ne haragudj,de szeretek bunkózni.

2017. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát figy. szerintem valahogy majd kibírjátok, hogy ezen a "hatalmas" eseményen nem lesztek együtt, ennél nagyobb problémád is lesz az életben.
2017. okt. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fura lenne. Még nem is hallottam ilyenről. Mi csak egymással táncoltunk. Nálunk nem voltak külsősök, csak vendégként.
2017. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam még olyanról, hogy iskolán kívüli diákkal is táncolhatsz. Nálunk a végzős évfolyamból lehetett "válogatni".
2017. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!