Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Halloween bulit szeretnék...

Halloween bulit szeretnék tartani. Miket lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Halloween bulit szeretnék tartani a barátnőimmel! Kb. 20 lány lesz, 13-15 évesek! Szerintetek miket lehetne csinálni, milyen programokat ajánlatok ennyi embernek? Esetleg egy két webáruház ahol olcsón be lehet szerezni a kellékeket? Köszönöm a válaszokat!

2019. aug. 29. 09:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves 9/10-es!

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Nagyon jók az ötletek, sokat segítettél! Mégegyszer köszönöm! ☺️

2019. aug. 31. 23:18
 12/12 anonim válasza:

Tökfaragó verseny, vagy csak simán közös tölfaragás, filmnézés (horror vagy valami halloweenhoz kapcsolódó) és... hát nem jut eszembe több minden.


De a dekorációhoz lenne pár ötletem. Ezek könnyen elkészíthetőek otthon is:

- lámpaernyős lámpa belsejébe ragassz fekete papírból kivágott denevér formákat így: [link]

- fekete és narancssárga lufik (én tavaly a pepcoban vettem egy csomaggal)

- boszorkánylépcső tipikus Halloweeni színekből

- műpókháló

- szellem: [link]

- fess narancssárgára egy befőttesüveget, és ragassz rá fekete papírból kivágott tipikus Halloweeni mintákat majd tegyél bele mécsest

- fekete papírból kivágott denevérek mindenhová: [link]

2019. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!