Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Egyéb kérdések

A kérdés

Magyarorszagon vagy ausztriaba tokfold?

A kerdesem az lenne ismertek e olyan tokfoldeket magyarorszagon ahol sok sutotok vagy a halloweeni toknek valo tokok vannak? Csupan azert erdekelne mert imadom az oszt es nekem ez gyönyörű

latvany.illetve fotozashoz is nagyon jo lenne. Tudtok esetleg valahol?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Sutotok, uritok, tokfold, Halloween

okt. 7. 15:03  Privát üzenet  

A válaszok
Semmi bajom az ékezet nélküli írással, de ennél a kérdésnél rendesen irritál!

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont okt. 7. 16:04 Privát üzenet

Pamhagennél átmész, és ott aztán van.

Talán a magyar oldalon is.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont okt. 7. 16:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszi megnezem majd 😄

# 3/5Időpont okt. 7. 17:03 Privát üzenet
Ez aztán a fétis.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont okt. 7. 18:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez aztan egy felesleges komment 🤦‍♀️

# 5/5Időpont okt. 7. 20:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Külföldön (ausztriába) a fiamat kórházba kellett vinnem (magas láz miatt) azonnali 130 ezret kellett fizessek az ellátásért (az EU s kártyát oda adtuk) azt vissza igényelhetem...
Magyarországon diplomával elhelyezkedni vagy kimenni Ausztriába mosogatni? Melyiket érdemesebb csinálni?
Ha a párom Magyarországon dolgozik és jelenleg gyesen van a kis fiammal, de én ausztriába dolgozok, akkor jogosak vagyunk a CSOK ra?
Párommal babát várunk, én kint dolgozom ausztriaba 4 éve, azon tanakodunk hol szüljön? Itt kint vagy otthon magyarországon. Privát üzenet
Aki Magyarországon rossz munkát végez kevés pénzért és nem olyan tanult, az miért nem megy ki Ausztriába?
Sopron környékén valahol ausztriába vagy magyarországon tudnátok mondani olyan tavakat ahove kutyával lehett menni?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!