Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Voltatok olyan lakodalombam,...

Voltatok olyan lakodalombam, amit nem előzött meg esküvő közvetlenül?

Figyelt kérdés

Pl a pár 2 tanuval összeházasodott februárban, majd juniusban csinált egy lagzit.

Volt vendégvárás, fotózódás , vacsi, tanc, torta, csak a ceremonia maradt ki?

(Amiatt kerdezem, mert veszelybe került a júniusi eskuvőnk, szoba kerult, hogy a ceremoniát előre hozzuk, a bulit meg ha lehet, megtartjuk az eredetileg tervezett idopontban, ha nem lehet meg ugy jártunk. )


2020. márc. 15. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Én még nem voltam ilyenben, nem is igen volt ilyen a környezetemben. Nem egészen jön le, hogy miért is ne tartanátok egy napon, de biztos megvan rá az okotok. Max később.
2020. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Amiatt kerdezem, mert veszelybe került a júniusi eskuvőnk, szoba kerult, hogy a ceremoniát előre hozzuk, a bulit meg ha lehet, megtartjuk az eredetileg tervezett idopontban, ha nem lehet meg ugy jártunk. )

#koronavírus

2020. márc. 15. 15:45
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
De akkor miért nem marad a júniusi dátum, és max a buli elmarad, és megtartjátok csak az esküvőt? Nagyon fura lenne szerintem, ha most összeházasodtok, és hónapokkal később tartotok egy bulit. Vagy most összeházasodtok, júniusra meg fogadtok egy ceremóniamestert vagy mit, aki úgy tesz, mintha összeadna titeket, és gyakorlatilag ugyanúgy nézi ki a vendégeknek, mintha egy rendes esketés lenne, csak mégse hivatalos.
2020. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mert 50-50, hogy meg tudjuk tartani.

Ál-esküvőt nem szeretnénk, az esküvő le van szervezve, a meghívók ki vannak osztva.

Ha a helyzet azt kívánja, lemondjuk természetesen a bulit, de sok meló van benne, nem szivesen. Viszont az egészség az első.

Azert gondoltuk, hogy ha mehet a lagzi az eredeti időpontban , megtartjuk, de mivel tobb mint ketseges, felmerult az előrehozott 2 tanús.

2020. márc. 15. 17:09
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Ezért hoztam fel, ha nem akarsz álesküvőt, hogy házasodjatok júniusban, ahogy eredetileg is, csak ha még olyan lesz a helyzet, akkor a bulit lemondjátok. Ha pedig mégis meg lehet tartani a bulit, akkor lesz egy rendes lagzitok, senkinek nem lesz rossz szájíze, hogy magáról az esküvőről lemaradt.
2020. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Én már voltam ilyen lagziban. Ott azért volt külön, mert a menyasszony nem akart már nagy pocakkal lagzit. Minden ugyaúgy volt, mint más lagzikban, csak nem volt szertartás. A korábbi házasságkötés kéttanús volt, ott nem volt senki.
2020. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Hasonlóan oldották meg az unokatestvéremék, náluk előbb volt a hivatalos polgári esküvő, a vendégek jelenlétében pedig egy ceremónia, ahol a közös életet jelképezve kétféle színű homokot öntöttek össze egy közös üvegbe. Szülők, nagyszülők köszöntése, pezsgős koccintás ugyanúgy zajlott, mint egy hagyományos esküvőn, anyakönyvvezető jelenlétében. Szép volt, és mindenki ugyanúgy örült az eseménynek, mintha akkor írták volna alá az anyakönyvet.

Sok boldogságot nektek!

2020. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Aranylakodalomban voltam már.
2020. márc. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj, nem tetszett a valós válasz?
2020. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem voltam,de ha hamarabb meglesz a polgári,akkor kerestek egy szertartás vezetőt aki kb eljátssza azt amit az anyakönyvvezető,a fele násznép valszeg azt fogja hinni,az a hivatalos. Kivéve persze ha előtte tudni fogják hogy ti már össze házasodtatok.. nekünk is júniusi esküvőnk lesz, ha a polgári meg is lenne,mi is valszeg a lagzit később tartjuk majd,de nálunk ez egyszerűbb lesz,mert a templomival lesz egybekötve,így meglesz a szertartás is. Amúgy is lett volna templomi a polgári után ( és nem csak divatból),így viszont ha külön lesz választva,legalább elég lesz egy szertartást végig ülnie a násznépnek..
2020. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!