Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Milyen programok legyenek...

Milyen programok legyenek otthoni legénybúcsún?

Figyelt kérdés
Lényegében egy házibuli lesz, mert a körülményekre való tekintettel otthon tartjuk szűkebb körben. Semmilyen ötletem nincs. Táncoslány meg ilyesmi kizárva, szolid buli lesz, de azért jók lennének valami könnyű, de mókás programok, hogy ne csak igyunk és lessük egymást. :)
2020. máj. 11. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szolid szivatás. Piálás lesz?? Mondjuk részegen,mogyorókrémmel bekent baba pelenkázása? Darab madzagot a derekara kötve rá egy ceruza,sörös üvegbe hányszor talál bele. Valaki beöltözik nőnek,melltartó kikapcsolás szájjal , fél kézzel.

Szalonna sütés, forma1es kerékcsere bajnokság régebbi autón

2020. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én amúgy sem vagyok híve az ilyen "tipikus" dolgoknak. Mindenki azt hiszi, hogy milyen jófej meg egyedi, közben meg igazából egymást majmolják.


Szóval szerintem tök jó, hogy nem erre törekedtek. Lehet kártyázni, zenét hallgatni, beszélgetni, falatozni... egyszerűen együtt normálisan eltölteni az időt.

2020. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!