Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ciki lesz ha konfirmálásom...

Ciki lesz ha konfirmálásom után nem megyek el az első urvacsorára?

Figyelt kérdés

2020. szept. 27. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mé nem?
2020. szept. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Unokahúgom azóta se látott templomot belülről csak esküvői vendégként. Nem az egyébként szerintem.
2020. szept. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha lehet,akkor elmehetnél...
2020. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A protestáns egyházak szokásai (nem tudom, hogy van-e erre előírás, de talán nincs), tehát a szokások szerint illő elmenni. Ha ateista vagy, nem kellett volna konfirmálnod.

Ha van nyomós okod, akkor inkább tudasd a pappal.

2020. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
94%

En ma konfirmaltam es en biztos h az elkovetkezendo honapokban, ha megtehetem megyek urvacsorazni. Egyebkent mas az, ha azert nem mesz el, mert a szomszedod anyjanak az unokaoccsenek az anyosanak a batyja eskuvoje vasarnap reggel lesz es mas az, ha azert nem mesz el, mert nincs kedved/inkabb aludnal. :/


Illetve attol fugg, hogy mit szamitunk kinfirmacio utani elso vacsoranak. Ha a konfirmacioi istentiszteletre nem akarsz elmennj, az gaz. Ha a konfirmaciodon vettel urvacsorat es a kovetkezore nem akarsz menni, az is gaz, de kevesbe megerthetetlen. (szerinem)

2020. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Elakartam menni csak a testvéremék (csak neki van jogsija) délig maradtak és kellett menjünk a rokonaimhoz. Különben szívesen járok templomba, de most hogy kihagytam az úrvacsorát elég rosszul érzem miatta magam:/
2020. szept. 28. 07:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A ciki az, hogy nincs hited, de próbálsz megfelelni egyéb elvárásoknak!!! Ennél cikibb nincsen!!!


Döntsd el magadban, hogy van hited vagy nincs hited és állj ki mellette!!! Ez így fer és így tiszta Isten előtt is!!! Vagy legyél hideg, vagy legyél forró, mert a langymeleget senki sem bírja elviselni!!!


Jel.3,16. Így mivel lágymeleg vagy, sem hideg, sem hév, kivetlek téged az én számból.

2021. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
79%
Dehogy kell vegyél urvacsorat. Én 5 éve nem vettem templomban és református vagyok. Azt se tudnám hogy kell a kelyhet meg a kenyeret megfogni. Az urvacsorai imádságokat meg Sohasem Tudtam hanem úgy mentem urvacsizni hogy összetettem a kezem és hallgattam. Nem baj az.
2021. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én se vettem 6 éve Urvacsorat. Akkor is csak azért vettem mert apunak sajnos akkora esett az 1 éves megemlékezése. Én se tudom az urvacsorai imádságok az.
2021. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!