Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Első középiskolai tanévnyitóm!...

Első középiskolai tanévnyitóm! Mi, hogy lesz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kilencedikes leszek, és ugye az első tanítási napon lesz az évnyitó. Kérdéseim a következőek:

Gondolom, hogy a matrózblúzunkba és egy fekete szoknyába kell lennünk.

-A nap további részében ilyen öltözetbe szoktak maradni a diákok? Mert nekünk az ünnepség után kezdődik a tanítás és érdekelne hogy is megy ez.

-Milyen hajviselet illik ilyenkor?

-Általánosban simán leengedtem a hajamat, és egy részét hátratűztem. Ez most is elfogadható lenne?



2013. aug. 26. 14:01
 1/7 starrysky válasza:
100%
A mi iskolánkban is egyenruhát kell hordani, de csak az iskolai ünnepségeken. Ha nem kötelező hordani az egyenruhát minden nap (gondolom nem kell, ha már rákérdeztél) akkor célszerű vinned magaddal normális hétköznapi ruhát, és átöltözni. Sokkal kényelmesebb úgy. Mi át szoktunk, de van aki az ünneplős ruhában marad. Iskola függő a dolog. Nincsen meghatározva, hogy hogyan álljon a hajad ilyenkor. Szerintem teljesen megfelelő, ahogy szoktad hordani ilyenkor. Én is így hordom. :)
2013. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kötelező volt a matrózblúz, de aki nem hordott szoknyát abból nem csináltak ügyet, elég volt egy elegáns fekete nadrág is vagy rövidnadrág, ami elegáns. Gondolom a tanítás az első 3 órában lesz osztályfőnöki az arra megy el hogy bemutatkoztok egymásnak, lediktálják az órarendet, dióhéjban elmondják hogy mi várható, elmondhatják a házirendet is hogy tisztában legyetek vele, meg egy valag papírmunka is lehet.
2013. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem át lehet öltözni nálunk pedig teljesen mindegy volt hogy hogy van a haj.
2013. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Az ofői óra az ünnepség után lesz megtartva, de az csak 2 óra lesz. Utána kezdődik a rendes tanítás órarend szerint : ) De gondolom, hogy nem fogják olyan szigorúan megtartani őket

2013. aug. 26. 18:00
 5/7 anonim válasza:
mi az első osztály főnöki után átöltöztünk a legtöbben. ez csak egy tanévnyitó nem kell nagy ügyet csinálni a haj kérdésből. és ne parázz rá;)
2013. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Tavaly voltam kilencedikes,

matrózblúz, szoknya és topánka (magassarkút nem mertem bevállalni :D) utolsó ofői óra után átöltöztünk és úgy mentünk haza. de most 10.ben szerintem az évnyitó után rögtön átöltözünk.:D

-vasalt hajam volt..de igazából tökmindegy :)

2013. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nálunk a lányok nem öltöznek át , mert szoknyában a fiúk jobban tudják a bugyijukat/pinájukat nézni a lépcsőn felfelé :) ...
2013. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!