Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szoktatok kirakni a házba,...

Szoktatok kirakni a házba, kintre halloweeni dekorációt? Vagy csak minimális mértékben? Inkább az őszi dekort szeretitek?

Figyelt kérdés

Ti ahhoz képest, hogy nem ünnepeltek valamit, dekorációt raktok ki?

Az őszi díszítéssel hogy álltok? Pl. Amerikában ilyenkor az egész házat telerakják díszekkel. Szerintem tök jópofák pl. a színes faleveles girlandok, de itt nem lehet az évszakra ennyiféle dekorációt kapni.



2020. okt. 11. 16:22
1 2
 1/18 anonim válasza:
80%

Mi "ünnepeljük" a Halloween-t, pont úgy ahogy elég sokan már a világba. Persze (még) nem úgy mint az Ameriakiak de pl: tököt faragunk, Halloween-i és horror filmeket nézünk.


Ami a díszeket illeti, ki szoktuk dekorálni a házat kissebb Halloween témájú dísztárgyakkal de ennyi.

2020. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Mi sajnos nem. A család legalábbis nem nagyon szeretné. Inkább horror filmet nézek meg ilyen témájú videókat.
2020. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Én tököt fogok faragni. :)
2020. okt. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Mi semmit nem szoktunk kirakni semmikor, és sem a Valentin nap, és a Halloween nem izgat. A horror meg aztán végképp.
2020. okt. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Tököt szoktunk faragni, azt rakunk kívülre.

Inkább belül rakjuk fel a Halloween díszeinket, van sok belőle.


Őszi díszítés viszont van kívül is.

2020. okt. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%

Nem szoktuk soha tematikusan feldísztíteni a lakást. Örülök, ha rendesen kitakarítani van energiám, nemhogy még kreatívkodjak. De majd ha lesz gyerkünk, akkor biztos nagyobb motiváció lesz. Csak azért kirakni valamit, hogy aztán pér hét múlva levegyem, ha addig szét nem szedik a macskák, nem sok értelme van.

A Lushban viszont mindig veszek tematikus szappant, most van egy kísértetetes.

2020. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem pl sokkal több őszi/halloween díszem van, mint karácsonyi. :D
2020. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Tököt faragunk, a bejárati ajtóra illetve még néhány helyre a lakásban őszi tematikájú dekorációkat teszünk.

Aztán Halloweenkor sütit sütünk és azokat eszegetjük, vagy elmegyünk bulizni a haverokkal.

2020. okt. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Írországban élek, innen ered a Halloween szóval itt is telerakják díszekkel a házakat. Én ennyire nem tolom túl, de alapból szeretem a koponyás és hasonló dekorációkat, elég sok van belőlük, szóval nálam egész évben Halloween van :D
2020. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Ja és a karácsonyfám is fekete (műanyag) és koponyás díszek vannak rajta, ez lemaradt :) Utolsó voltam.
2020. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!