Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Már most sokszor stresszelek...

Már most sokszor stresszelek az ünnepli összeröffenések miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A karácsonyt nem utálom de amikor meghívják ezt meg azt mert illik aztán úgy bámulunk egymásra mint 2 idegen. Tök kellemetlen az egész, nem csak nekem. Elhúzódnék ilyenkor de megtalálnak, meg közös képek menni kell jaj de jó pofi. Év közben lesz*rjuk egymást. Hova tudnék és milyen indokkal elmenni erre az időre hogy ne legyek otthon?

Gondolom más is van így.



2020. okt. 29. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
sajnállak hogy ennyire nem tudsz ellenni a családoddal
2020. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Ne stresszelj!
2020. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem később is ráérsz elkezdeni a stresszelést, még majdnem két hónap addig.
2020. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, legyen veled a vesztesek nyugalma. Úgy is meg fog történni, úgy is ott kell lenni, minek stresszeljek rajta? Azt ráérek előtte 1 nappal is.

Olyan nincs, hogy valahogy ne lett volna.

Átadnám a nyugalmam, ha tudnám. 😂

2020. okt. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
csak kezdj el sírbakolni, hogy "jajj, korona korona korona, mindmeghalunk ha közelebb jöttök húsz méternél" azonnal elhúz mellőled az összes épeszű családtagod és elmennek jólérezni magukat az agymosott nyivákolás hallgatása helyett...
2020. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Átérzem... Én szeretem a családomat, és bár a karácsonyt nem szívelelem, de teljesen túlélhető ünnep lenne, de abban a formában ahogy a legtöbben tartják (és ahogy a társadalom elárja) úgy számomra teljesen logikátlan. Mármint... azt mondják, ez egy békés ünnep, amit otthon töltünk a családunkkal meghitten, hangulatosan. Oké. De közben meg "kötelező" a rokonlátogatás, a távolabbi rokonok csak írogatnak meg hívogatják az embert, ajándékokat kell venni, "kötelező" fát venni meg kidekorálni még a padlást is, stb. Nekem ez sehogy nem fér össze. Most akkor VAGY meghitt ünnep otthon, VAGY rokonlátogatós lakomázás. Mindkettőt szeretném, egyikkel sincs baj! Csak a kettő számomra kizárja egymást.


Szóval én reménykedek hogy a vírus miatt megússzuk a karácsonyi rokonjárást, végre meghitt nyugis karácsony lesz, aztán nyáron lazán kertipartizunk a rokonokkal. Nekem ez lenne az álmom. :)

2020. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!