Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Tordon megyében mikor van a...

Tordon megyében mikor van a búcsú?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 20:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
46%
Nincs ilyen megye. Jelentve.
2021. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Dehogynem kelet Tennessee egyik megyéje. Egy filmbe is láttam. X-szelve
2021. márc. 11. 20:39
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
És te most egy USA tagállam egyik részén akarsz keresztényi hitéleteddel foglalkozni?
2021. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Jó nyilván nem most, de jó lenne előbb utóbb eljutni oda.
2021. márc. 12. 13:40
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
#2: Nincs ott olyan megye, nézz már utána!
2021. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%

Tenessee államban 6% a katolikus. Protestánsoknál is van búcsú?

Ebben az államban nincs ilyen megye.

Ami létezik:

[link]

2021. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Akkor biztos félre hallottam, de tényleg úgy lehet hallani. Lehet hogy az a kiejtés.
2021. márc. 12. 14:45
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Bizonyára félrehallottad. De miért érdekes neked az USA egyik tagállamának hitélete?
2021. márc. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Mert egy filmbe láttam ahol 4 nap leforgása alatt történt egy csomó életveszélyes dol0, és a 4.nap a búcsú volt ahol szintén volt egy pár tragédia, de aztán a végére bizonyos emberek megúszták, és megoldották. Na már most én ezt így végig akarom járni, megvalósítani nem a haláleseteket hanem azt az utat végig járni. Ugyanúgy kempingezni, utazni egy teherautó rakodó terén, a kocsmába berugni, össze veszni, és a végén utolsó nap elmenni a búcsúba és megélni csak gondolatban a veszélyeket és az összetartást, így olyan mintha én is benne lettem volna a filmbe, és így talán megértem miért szerettem bele az egyik szereplőbe és ennek ellenére miért drukkoltam annak hogy össze jöjjön a kollégájával, és miért volt rossz nézni ahogy nem jött össze, továbbá azt is miért akarok mindenképp egy mutáns állatot létre hozni, és miért akarok olyan életmódot élni mint a főszereplők. Ezt nem akartam így leírni mert a társadalom többsége dilisnek hisz egy olyat aki egy kitalált történet vagy személyesen nem ismert emberek hatására változni akar.
2021. márc. 12. 17:33
 10/29 anonim ***** válasza:
83%

Értem. Szóval neked halvány lila fogalmad sincs, mi az a búcsú. Egyszerűen: az ember búcsút vesz a rá váró (isteni) büntetéstől. Egy hitéleti esemény, cselekedet.

A vásár, a körhinta, a mézeskalács szívek, a zaj, zsibongás nem búcsú.

A berúgás, a kempingezés, meg az a rengeteg marhaság, amit leírsz, az sem búcsú.


De miért nem azt írtad, hogy láttál egy idióta filmet, és azt akarod lemásolni magadnak?

2021. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!