Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Tordon megyében mikor van a...

Tordon megyében mikor van a búcsú?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 20:36
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nem, azt azért nem keverném össze. Vagy félre hallottam vagy elrontották a szinkron színészek, vagy jól hallottam de kitalált a megye. Bár egy ilyen komoly és katartikus történetnél nem kéne valótlan helyeket megadni, az egy dolog hogy a történet kitalált, mert abba az a jó.
2021. márc. 13. 22:35
 22/29 anonim ***** válasza:
21.:20-as vagyok:Értem akkor.Lehet én is megnézem majd ezt,szeretem a kígyós filmeket,ha nem valami zs-kategóriás horrorról van szó.Ez milyen film,olyan vagy hasonló,vagy normális?
2021. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Normális. A szereplők magánéletét is mutatják, és a megoldásokat, és látszik az összetartás, mellette meg van izgalom a kígyó miatt. Ha megnézed az első negyed órát, akár milyen fáradt vagy nem bírod megszakítani a filmet, legalábbis velem így volt. Ha gondolod majd írd le hogy tetszett.
2021. márc. 13. 22:50
 24/29 anonim ***** válasza:
23.:Ebben az esetben megnézem,rendben,és leírom.Bár ez még nem most lesz az biztos,most sorozatba kezdtem nemrég bele,a Dexter-be,most tartok a 3.évadnál,de ha végignéztem az összeset,megnézem ezt is és válaszolok.Köszönöm szépen az infót a filmről! :)
2021. márc. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
23.:A feléig jutottam,ki is kapcsoltam a kecskéknél,nem szeretek ilyeneket látni.Előtte cica,kutyus,tyúkok,most pedig kecskék.Az embereket nem sajnálom,de az állatokat igen.Nekem nem tetszett.
2021. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Akkor már a lényeget érted, hogy milyen ütemben növekszik. Amúgy azt én sem szeretem hogy ennyi áldozat van, a hirtelen növekedés izgatott. Amúgy ugyan ez van a maradék 2 napban, Boot is megeszi aznap, azutáni nap meg Petersonékat, és a búcsún Lez lenyeleti magát a kígyóval, és belülről leszurja. Kb ennyiről maradtál le.
2021. márc. 17. 19:05
 27/29 anonim ***** válasza:
26.:Értem.Akkor több állat már nem lesz benne?Mert ha már csak emberek,akkor folytatom,azok nem zavarnak.
2021. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Nem lesz állat
2021. márc. 17. 19:15
 29/29 anonim ***** válasza:
28.:Hála Istennek,akkor jó. :)
2021. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!