Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit lehetne keresztelőre...

Mit lehetne keresztelőre ajándékba adni, egy 7 hónapos kislánynak ?

Figyelt kérdés

Nem leszek keresztszülő, de a legjobb barátnőm kislánya, és közeli kapcsolatban vagyok. Van valakinek jó ötlete ?

Köszönöm



2021. jún. 29. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Ekkora gyereknek majdnem fölösleges bármit is adni, mert igazán nem fogja fel.

Veszel egy plüst vagy egy kis labdát.

2021. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fbon van pl. a csoda varázs oldal, ha ilyet kapna a lányom keresztelőre én nagyon örülnék neki, és ez maradandó, később is ki lehet tenni a szobájába.
2021. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Valami hasznos dolgot. Akár egy csörgőt, kis bodyt, könyvet, labdát. (Ha anyuka vevő rá,hogy a gyereknek olvasson, illetve a baba is szereti hallgatni), valamilyen készségfejlesztő játék, ami ha nem is most de nemsokára hasznára lesz. Vagy ha tudod milyen tisztálkodó szereket használnak a babának akkor azt egy csomagba szépen összeraknám ilyen kis kosárba celofánnal ízlésesen becsomagolva, meg hozzájuk egy csomag pelenka is simán belefér. Ha végképp nem tudod akkor pedig X összegű vásárlási utalvány oda ahol ruhát vagy tisztálkodó szereket vásárolnak. Szerintem ez sem gáz, mi is azt kaptunk babám születésére és nagyon örültünk neki! Ezeknek én mind örülnék!


4 hónapos baba anyukája

2021. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valami hasznosat vennék: valami kisebb játék, babaétkészlet, esetleg valami ruházkodási dolog. Vagy valami maradandót: én a keresztfiamnak egy gravírozott képkeretet adtam, amibe a keresztelési fotóját tették.

De ha van mindenük és nem olyan közeli, hogy pl. ékszert adj, akkor a szülőknek vennék valamit.

2021. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
kérdezd meg a szülőket, mire van szükségük
2021. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket.
2021. jún. 30. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!