Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Csak én örülök neki, hogy...

Csak én örülök neki, hogy végre jön az ősz, és eltűnnek a lány/legénybúcsús, illetve nyáladzó esküvői fotók a face-ről és az instáról? (27/F)

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg hogy nem én vagyok az egyedüli, akit felba*nak ezek a képek.

2021. aug. 30. 13:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Igazából pedig ősszel lehet a legszebb képeket készíteni 🙃🙂
2021. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Ősszel és télen is tartanak legénybúcsút és esküvőt is.
2021. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon pontos minőségjelző ez a nyáladzó. A múltkor volt itt egy kérés a stílusról, hát, ott a válaszolók annyira nem értették, amit írtam, hogy ez nem stílus, csak a silány giccses mása a fogalomnak, hogy csak na. De hát van, akinek a repcében állva buta vigyorral egymásra nézés az a költészet. :D Pláne, hogy egy indokolatlan és csúf photoshop effekt rajta van, mint névjegy. :D
2021. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Én nem ezért várom az őszt, ugyanis se facebookom se instám nincs, probléma megoldva.
2021. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Hát én még csak eztán fogom kitenni a nyáladzós esküvői fotónkat
2021. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Jönnek majd helyette hamarosan a karácsonyi képek :D
2021. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
2021. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha annyira zavaró, hogy emiatt utálod a nyarat van erre megoldás és arra, hogy ne láss eztán hasonló képeket: törlöd a profilod
2021. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ezeket az embereket szoktam torolni, muteolni, unfollowingolni
2021. aug. 30. 20:59
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

Tehát úgy kell elképzelni hogyha valaki felrakja a leanybucsus képeit akkor törlöd? Vagy nem értem. Kicsit úgy értelmezem hogy általában zavarnak a legenybúcsús és eskuvos képek. Úgyhogy itt talán nem biztos hogy velük van a baj hanem te vagy nagyon anti romantikus. Mert ha a karácsonyos nyáladzó képek sem zavarnak akkor ez a helyzet.

Nem baj ha nem vagy romantikus alkat és nem akarsz házasodni se de ha már zavar más boldogsága az szerintem gáz. De valóban, egyszerűen ne nézegesd a képeket, ennyi.

2021. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!