Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Csak én örülök neki, hogy...

Csak én örülök neki, hogy végre jön az ősz, és eltűnnek a lány/legénybúcsús, illetve nyáladzó esküvői fotók a face-ről és az instáról? (27/F)

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg hogy nem én vagyok az egyedüli, akit felba*nak ezek a képek.

2021. aug. 30. 13:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
64%
Engem csak az idegesít, hogy millió szögből feltöltik ugyanazt a képet és elárasztják vele a netet, mintha róluk szólna csak a világ. Aztán majd ha várandós lesz, attól is 1000 kép, majd a gyerekről még annál is több kép. Én elhiszem, hogy nekik ezek az életének a fontos eseményei. De ilyen mennyiségben tényleg unalmas, még ha feltölt kb 10 fotót az még oké. Én mondjuk nem is akarok díszes esküvőt soha, meg lehet nem is lesz, de ha lenne sem tenném tele az internetre. Én is szeretek egyébként sok fotót készíteni az utazásaimkor, meg az élményeiről, de nem tölteném fel ezeket sem, mivel ezek nekem jelenlétenek sokat és nem másokért csinálom.
2021. szept. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
96%

Én most azt nem értem, hogy a f..szomba lát ennyi esküvős képet a kérdező?


Mert ehhez vagy kell 1 millió ismerős, ami ugye lehetetlenség.

Vagy belépett eskövős csoportokba...

2021. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Van kb 3000 Facebook ismerosom, es tobbseguk 20 es 30 kozotti, igy nem meglepo.


21) Ne is mondd. Azert remelem, hogy a hazassagukban is jol erzik magukat, es nem csak a likeok miatt csinaljak mindezt. Egyebkent engem masok utazos fotoi hacsak nem valami gicces pozoljunk a Milanoi dom elott egy Aperollal mikozben 2000 Ft-ert mar ki is tudtunk jonni Milanoba kaliberu képeket osztanak meg hanem tényleg olyan helyekrol posztolnak ahol meg vagy nem jartam vagy mar igen, de mas szemszogbol mutatja be a fotos, na az tokre tetszik. Viszont ezek a giccses jaj de boldogok vagyunk a keoen mikozben amugy nem kepek nagyon fel tudnak duhiteni...

2021. szept. 4. 12:17
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!