Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Nők, miért szoktátok elfelejte...

Nők, miért szoktátok elfelejteni a férfinapot?

Figyelt kérdés
2022. jan. 11. 10:20
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
67%
Minden nap férfinap. A nőnap is csak egy "nesze itt egy rózsa, holnap tovább verünk" gesztus.
2022. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
91%
Én a nőnapot is elfelejtem. Mindkettőt ugyanazért: nem igazán érdekel.
2022. jan. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
93%
Én a nőnapot is elfelejtem. Szerencsére nekünk nincs szükségünk arra, hogy évente 3x szeressük egymást (nőnap, férfinap, Valentin nap), mert egész évben szoktunk kedveskedni a másiknak, nem csak azon az 1 napon.
2022. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
95%
Nem elfelejteni szokták általában, hanem nem is tudnak róla, hogy ilyen létezik. Ahogy mellesleg általában a férfiak sem.
2022. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
1# Ne beszélj félre. Szépen próbálod kimagyarázni. November 19-én tessék figyelmesnek lenni.
2022. jan. 11. 10:41
 6/47 anonim ***** válasza:
92%

Szimplán kevésbé van köztudatban. Nálunk pl. általános iskolában nőnapon mindig kaptak a lányok 1-1 szem bonbont a fiúktól, azt viszont csak pár éve tudtam meg, hogy létezik férfinap is.

Eleve a nőnapnak van oka, hogy miért kötjük az adott dátumhoz, de a férfinapnak most utánaolvasgatva se igazán találok eredetet, hogy pontosan mi történt azon a jeles napon, amire megemlékezhetünk.

(Maga az ötlet és a szellemiség egyébként szimpatikus.)

2022. jan. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim válasza:
87%

A nőnapot elfelejteni sem lehet, a média és az üzletek gondoskodnak róla hogy szarul érezd magad ha nem veszel valamit a hozzád közel álló nőknek ha férfi vagy.


Viszont a férfi nap nincs így promózva. Én akkor tudtam meg hogy egyáltalán ilyen létezik, mikor exem kiakadt azon hogy nem kapott tőlem semmit, bezzeg ő adott nekem nőnapkor virágot.


Hozzátenném, hogy én magam sosem ünnepeltem, vagy vártam el ilyenkor semmit. A virágnak természetesen azért örülök mert a páromtól kaptam, vagy egy szerettemtől. Pont inkább ront az "értékén", hogy csak azért kapom mert nőnap van és nem azért mert meg akart lepni.


Valentin napkor ugyan ez. Egyik alkalommal csináltam saját készítésü csokit, hogy "ünnepeljük", de mivel tetszett neki később is csináltam csak azért hogy meglepjem vele, nem azért mert a társadalom szerint adnom kell neki valamit.

2022. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
84%
Az év 364 napja a férfiakról szól, ezt az 1 napot meghagyták nekünk. XD
2022. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
93%

Én a nőnapot is mindig elfelejtem, annyira lényegtelen dolog mindkettő. A barátommal egyiket se ünnepeljük, mert annyira felesleges.


Kérdező, ha neked fontos a férfinap, akkor figyelj november 19-én és köszöntsd fel a férfi ismerőseidet.

2022. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
9# Nekem nem kell tanács. Titeket sem a nők köszöntenek fel.
2022. jan. 11. 20:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!