Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok úgy, hogy...

Csak én vagyok úgy, hogy utálom az ünnepeket?

Figyelt kérdés
Nekem hatalmas stresszt okoz az ajándékozás és az ünnepekre való készülés, ezért utálom az összes ünnepet. Még a saját névnapomat és születésnapomat sem szeretem. Más is érez így?

2022. márc. 30. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Nem.
2022. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Én a karácsonyt és a szilvesztert utálom, egész más okból, mint te. Azt se nagyon szokták érteni az emberek.
2022. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Gyakori93 válasza:
60%
Nem mondom, hogy utálom az ünnepeket, de számomra teljesen közömbösek. Én nem tartom meg az ünnepeket, se a születésnapot, se névnapot. De ha felköszöntenek, akkor megköszönöm. Ha meg esetleg meghívnak az ismerőseim valamilyen szülinapi/névnapi bulira, akkor természetesen elmegyek, ha nincs jobb dolgom.
2022. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
81%
Én is utálom őket. Üdv, egy kereskedelemben dolgozó!
2022. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Én csak a szilvesztert szeretem.
2022. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
75%
Utálom az egész felhajtást ünnepek előtt, főleg ami mondjuk karácsony előtt van. Jóformán beköszönt az ősz, és már kezdődik az egész ajándékozósdi.
2022. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem utálom, mert nem stresszelnek az ünnepek, inkább élvezem.
2022. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kovács Eutanázia válasza:
75%
Sok ünnep az ok nélküli jutalmazásról szól a köréjük épült fogyasztói iparággal együtt.
2022. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
Ünnepnapokon épphogy nincs is nyitva semmi, ne gyertek a vásárlással, meg a fogyasztással! Nem kötelező vásárolni! Ajándékozni sem! Lehet minden napotok egyformán szürke, minden különlegesség nélkül.
2022. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
56%
Ünnepnapokon éppen nincs, előtte viszont pl karácsony előtt hosszabbított nyitvatartással voltunk, a megnövekedett forgalomról nem is beszélve. Szerintem nem is azok panaszkodtak az ajándékozásra meg fogyasztói társadalomra, akik nem, vagy csak mérsékelten csinálják, hanem akiknek muszáj a vásárlókkal foglalkozni.
2022. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!