Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Félek jó lesz -e a ruha és a...

Félek jó lesz -e a ruha és a hajviselet, amit választottam az esküvőmre, hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Hamarosan itt lesz a várva várt napunk, az esküvőnk.

Már 2 éve készülök rá és olyan fél éve foglaltam le a ruhám. Előtte nagyon sok ruhát megnéztem és boldog voltam, hogy végre találtam egyet, amire rögtön igent mondtam amint felvettem, annyira tetszett.

Most nem tudom mi van velem, de elbizonytalanodtam a ruhával kapcsolatban, ami olyan rossz érzés.

Most már azt érzem túl letisztult ez a ruha es inkább lehet jobb lett volna egy szatén szoknyás helyett egy tüllös ahol sok csipke van a ruhán.

A hajamban is elbizonytalanodtam. Ki lesz engedve, de lehet konty kellene.

Nem tudom mi van most velem.

Egy hét az esküvőig, de én nem tudok aludni.

Felvagyok hajnalokig.

Volt már így valaki????:((((

A ruhát már cserélni nem fogom, hisz most szűkítik. Màr meg volt a főpróba, ahol bevették méretre.



2022. júl. 3. 00:53
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
100%

Szép ruha, nem is annyira egyszerű. Szép a kiengedett haj hozzá. Szerintem jobb is mint a konty.


Legyenek nyugodtak az éjszakáid, szép leszel mindenhogy.


Sok boldogságot.

2022. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök szép a ruha. Amúgy igen, rengeteg ruha van, de neked ez volt az első választásod, ami szerintem azért jelent valamit. Mármint érted, ez egy "rögtön igen" volt, szóval szerintem számodra ez a tökéletes ruha, most csak szimplán az utolsó pillanatban megjelennek a kételyek, ami normális szerintem, de ez nem jelenti azt, hogy bármin is változtatni kéne, csak szimplán azt akarod, hogy minden tökéletes legyen, és ezért aggódsz annyira ezen. A hajad pedig úgy legyen, ahogy te komfortosabban érzed magadat, hidd el, a ruhához mindkét hajviselet rendben lenne, mindenhogy szép lennél.


A párodnak is tetszeni fogsz, ne aggódj! :) Csak szimplán attól félsz, hogy a várva várt nap ilyenek miatt nem lesz tökéletes, de hidd el, az lesz. :)

2022. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű a ruha! Emiatt ne aggódj. Szerintem a kibontott haj tökéletesen illik hozzá. A párodnak is tetszeni fogsz, csoda szép leszel, ebben biztos lehetsz! Sok boldogságot a továbbiakban! :)
2022. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%
Ez a ruha egyáltalán nem a letisztult kategória nálam. A letisztulton nincs egy halom áttört minta. Amúgy szép ruha, viztosan van másikis, ami szép, de hát nem lehetsz száz ruhában 1 esküvőn.
2022. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy nem "habos-babos" vagy "steppelt paplan" stílusú ruha, hanem elegáns, nem túldíszített valami. Szerintem nagyon szép, ha az alakodhoz is illik (De szerintem igen, az egyik válaszod alapján)
2022. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű a ruha!!

Biztosan izgulsz, de nyugodj meg, minden tökéletes lesz!! Sok boldogságot!

27N

2022. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm nektek, hogy ilyen sokan válaszoltatok! ❤

34-es méret vagyok, így hasonló, mint a képeken a lány. Köszi lányok, hogy beírtátok a keresőbe és időt fordítottatok rám.:)

A hajam pedig világos barna és fenékig ér, picit lejjebb és nagyon dús.

A párom nagyon szereti és örülne, ha ki lenne engedve, azaz csak feltűzve. :)

Én meg ugye el vagyok bizonytalanodva a meleg miatt, meg amiatt, hogy azt érzem az esküvői igazi frizura a konty.

De amúgy vastag szálú a hajam, tartós frizurár lehet belőle kihozni, meg tényleg olyan szép nagy zuhatag van belőle:D

Csak lehet visszafogottabb és menyasszonyosabb lenne a konty. Nem tudom, de màr ez lesz, mert már nincs úgy pénzem elmenni újabb próbára, mert igen drága a fodrász. :c :)

2022. júl. 4. 00:18
 18/27 anonim ***** válasza:
77%
Ha a párod imádja kiengedve és szép is, akkor mindenképp legyen úgy.
2022. júl. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szép ruha. Ha alul díszes lenne, az már túlzás lenne, mert a felső része áttört csipke, és vagy a felsőrész, vagy a szoknyarész legyen díszes, a kettő együtt giccses. Hogy konkrétan neked hogy áll, azt látatlanba nem tudjuk megmondani, de ha rossz lenne, az feltűnt volna korábban is, amikor még nem zavarja össze a gondolkodásod a para (ami teljesen természetes érzés). Haj bármilyen jó hozzá.
2022. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
87%
Ez a ruha gyönyörű!! De olyan gyönyörű hogy én is simán választanám! Ha engem kérdezel, ehhez bármilyen stílusú haj megy! Ja és sok boldogságot:)
2022. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!