Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Van olyan ünnep amit nem...

Van olyan ünnep amit nem szeretsz? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2022. aug. 1. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
A karácsony. Az egész ünnep arról szól, hogy mindenkinek nagy, boldog, szerető családja van. Nekem nincs, ezért elég rosszul szokott érinteni.
2022. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Isti22 ***** válasza:
57%

Azokat, ahol nincsenek népszokások és feleslegesen ünnepnapok:


- március 15

- húsvét péntek

- május 1

- pünkösd

- október 23

- mindenszentek

2022. aug. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
A kötelező jópofizós szülinapok.
2022. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
81%
A karácsony és a húsvét, a többi csak szimplán nem érdekel. Előbbi kettőben irritál az ünnepi cuccok megjelenése 2 hónappal korábban, ami miatt átpakolják a boltokat és mindenhol tömeg van. A karácsonynál plusz a képmutatás, az amitől felfordul a gyomrom de egy ideje már mintha a húsvét is átment volna ebbe az ajándékozós-jópofizós dologba. A húsvétot inkább kiskoromban utáltam, mert mindig jött a sok részeg bunkó locsolkodni, mióta ez nincs, csak letojom.
2022. aug. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
41%

Húsvét. Egyáltalán nem ünnepeljük, mert az egész családom felesleges ünnepnek tartja. Kicsiként kaptunk csoki tojást/nyuszit és ennyi.


Valahogy sosem volt szimpatikus ünnep, na meg engem ne locsoljon meg senki engedély nélkül köszönöm. Ilyen hülyeséget, hogy "elhervadnak" a lányok és a nők.

2022. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
60%

Leginkább a karácsonyt utálom.


Karácsonykor, míg élet nagyapám, volt családi összejövetel. Miután meghalt, széthullott minden, már senki nem jár össze senkivel. Megy egy teljesen személytelen köszöntés Faszbúkon keresztül, meg kiposztolja mindenki a karácsonyfáját és ennyi a családi kapcsolat. Keresztapám egy alkoholista paraszt volt, tavaly el is vitte az ivás, nem bírta tovább a szervezete és ő volt leginkább az egyik, aki húzta szét a bandát. Utálta nagyapámat, természetesen a saját hibáit ő sem látta, csak a másikét.


A másik ez a kötelező ajándékosztás. Ha olyat veszel, ami nem tetszik neki, akkor húzza a száját, vagy reklamál, hogy miért vettél drágát, ha nem drágát veszel, akkor megsértődik, hogy ő miért csak ennyit kapott, ő nem ezt érdemli meg, stb. Nekem a családi karácsonyozásból teljesen elegem lett 30+ év alatt, tavaly már nem is vettem senkinek semmit.

2022. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!