Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Lesz Budapesten tűzijáték?

Lesz Budapesten tűzijáték?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy most sok helyen elmarad de Budapesten is? Annyi mindent írnak, hogy nem tudom már követni…

2022. aug. 10. 21:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
10. Nem lesz, de sajnos 27-én megtartják 😥
2022. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Augusztus 20-án nem tartották meg, eltolták egy héttel, augusztus 27-én tartják.


Forrás - benne a hivatalos bejelentés linkjével:

[link]


Persze tetszőleges másik hír oldalról ugyanúgy lehetne linkelni, ki melyik oldalnak hisz jobban...

2022. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
37%
Orbán Viktor ilyent még nem csinált, hogy a cca. 12 milliárdba kerülő augusztus 20.-ai ünnepen ne vett volna részt. Beszédet se mondott sehol, szerintem érezte, hogy az utóbbi időben ő, és a slepp túlhúzta a húrt, és Horvátországban akarta kibekkelni az estleges balhét. Aztán nem lett semmi, mármint balhé, meg mozgolódás, meg gazda tüntetés sem, és telefonált az Operatívnak, hogy halasszátok el. Nehogy "má" ne lássa a Főni, hát a Karmelita terasza miért lett építve súlyos milliárdokért? Lement a "zünnep", majd szombaton pezsgőzve, meg a felterelt vidéki tömegekkel lehet újra, mit is?, ünnepelni. Talán a Vodafone megvételét 735 milliárdért. Úristen, mit lehet még ennek a népnek a torkán lenyomni? Pedagógusoknak nincs kb.45 milliárd, a Velencei tóra nincs 40 milliárd, de Vodafonra 735 milliárd akadt. Kiket kellett itt megmenteni?
2022. aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen leszvaztam, de abszolút egyetértem 13-as!
2022. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!