Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Baj ha nem jelenek meg az...

Baj ha nem jelenek meg az első éves tanévnyitómon ha utánna rögtön van órám?

Figyelt kérdés
Pázmányra járok, nem voltam a gólyanapokon és nem tudtam h ma ki kell öltözni arra gondoltam, h inkább kihagyom és bejövök a második előadásra az évnyitó után. Evileg lesz kézfogás meg minden, de én nem vagyok alkalomhoz illően öltözve.

2022. szept. 12. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyél bevállalós
2022. szept. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne indíts egyből lógással. Menj be. Amúgy biztos mások sem frakkban és estélyiban vannak.
2022. szept. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva senkit nem ismertem egyetemen, aki valaha ment volna évnyitóra. Ez nem olyan, mint általános és középiskolában, hogy mindenki ott van. Gólyák még nagyobb számmal mennek, meg rajtuk kívül is biztos van egy-két ember, de a többség nem jár.
2022. szept. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jártam egyetemre, sosem tudtam róla, hogy volt évnyitó. Szerintem senkinek nem tűnik fel, ha nem mész.
2022. szept. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kicsit túlparáztam, nem voltam egyedül…

2022. szept. 12. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha az utánát két n-nel írod, akkor menjél be feltétlenül.
2022. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
100%
Én 5 évig jártam Egyetemre, de egyetlen egyszer sem voltam évnyitón. Úgyhogy nem baj.
2022. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!