Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Milyen nadrágot vegyek fel...

Milyen nadrágot vegyek fel fekete csillámos felsőhöz?

Figyelt kérdés
Fiam szalagavatója lesz

2022. nov. 2. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem feketet. Esetleg kompenzalj feher gyongysorral, vagy ilyemsi. De mondjuk a felso barmilyen lehet a leirasod alapjan alakra, nagysagra, hosszra, szoval csak "sotetben tapogatozok" emiatt.
2022. nov. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én fehér blézerre gondoltam-csak mert a felső már meg van-és hozzá kell nadrág-barátnőm kék nadrágot javasolt de azt nem tudtam venni
2022. nov. 3. 01:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Fekete bőrszoknyát vagy -nadrágot. Esetleg fekete tüll/pliszírozott bármilyen sötét színű, anyagú szoknya.
2022. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mid van? Szerintem színes (de egyszínű, nem mintás) kosztümmel vagy nadrágkosztümmel jó lenne. Bármilyen szín, ami jól áll, amit szeretsz. Nekem pl. van egy bordó nadrágkosztümöm, és nem feltűnő, meg csicsás, annak ellenére, hogy színes.
2022. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen fazonú a felső, milyen alkatú vagy és miben érzed jól magad.
2022. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
52%

Fekete, nem színes vagy mintás.

Valami elegáns, egyenes szárú nem tapadós.

2022. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!